En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Yasemin Park 23.02.2018 20:28
Yasemin Park Bursa

Yasemin Park Bursa

Yasemin Park'ta yaşamak, her gün sadece güzel evinize kavuşmak değil; doğayla buluşmak sizlerle aynı sosyal paylaşımlardan keyif alan komşularınızla buluşmak, ailenizle huzur içinde yaşamak demektir.

Yasemin Park'ta yaşamak, dilediğiniz an Eski Bursa'da, dilediğiniz an "Yeni Bursa"da olabilmektir. Kısacası; Bursa 'yı ve hayatı doyasıya yaşamak demektir.

Sizinle aynı zevkleri paylaşan, sosyokültürel yapısıyla birbirine uyumlu aileler, hayat dolu gençler ve mutlu çocuklar göreceksiniz. Günümüzün modern yaşamı içinde kaybolan incelik ve komşuluk ilişkileri Yasemin Park'la yeniden canlanıyor.

Yeni dostlarınızın, komşularınızın yanı sıra, Yasemin Park'ta iyi bir çevre ve peyzaj düzenlemesi de doğayla ilişkinizi kuruyor. İlkbaharda açan çiçekleri, sonbaharda sararan yaprakları, karın süslediği o güzel çamları, yazın ferahlayacağınız serin ağaç gölgelerini; kısacası her mevsimin tonunu yaşamak için Yasemin Parklı olmanız yeterli...

Konforlu bir yaşamın temel koşulunun güvenli bir ortam olduğunu biliyoruz.

Yasemin Park'ta 365 gün-24 saat site güvenliği sağlayan profesyonel site yönetimi hizmeti sunuluyor.

Tüm dairelerde bulunan Intercom Sistemi sayesinde güvenlik noktasıyla ve bina girişleriyle görüntülü ve sesli iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca, kapalı devre televizyon kanalı sayesinde, çocuk oyun alanını televizyonunuzdan görüntüleyebilirsiniz.

PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ

Kentsel, uzmanlık alanı olan profesyonel site yönetimini klasik anlayıştan farklı olarak “profesyonel kulüp yönetimi” anlayışıyla gerçekleştirir. Projenin özelliklerine ve yaşayanların beklentilerine göre sosyal doyumun en üst düzeyde yaşanması Kentsel'in öncelikli hedefidir. Kimi zaman çocuklara özel yüzme dersleri kimi zaman tenis turnuvası kimi zaman da bir garden parti gibi organizasyonlarla, site sakinlerinin yaşantısına renk katar. Kentsel, yönetimindeki sitelere özel konserler, şenlikler, organizasyonların yanı sıra 365 gün-24 saat güvenlik, temizlik, çevrenin ve yeşilin bakımı, teknik servis gibi hizmetleri de en iyi şekilde organize eder, disiplinli bir şekilde yürütülmesini sağlar.

Halen İstanbul Aqua City , İstanbul Palace , Central Life, Aqua Manors, İkitelli Max. Work'te profesyonel site yönetimi ve işletme yönetimini sürdüren Kentsel, Yasemin Park'da da hizmetinizde olacak.

ANAHTAR TESLİM YAŞAM

Yasemin Park'ta eviniz beyaz eşyasına kadar hazır olarak teslim ediliyor. Üstelik özgün iç tasarımları ve uygulamalarıyla Yasemin Park'ta Kentsel çözüm ortağı olan Dekor'S, dekorasyonda en yeni trendleri sergiliyor. Dekor'S, hazırladığı örnek evleri Standart dekorasyon ve Exclusive dekorasyon olarak iki farklı hizmet seçeneğiyle Yasemin Park sakinlerine sunuyor. İster Standart dekorasyonlu evlerden birini seçin, hemen taşının.İster kendi zevkinize en uygun Exclusive dekorasyon seçeneklerinden birini seçin ve sipariş edin, ister hayalinizdeki ev dekorasyonunu sipariş edin Dekor'S iç mimarları hayalinizi tasarlasın, gerçekleştirsin.

 

 

YÜKSEK YAPI TEKNOLOJİSİ

YASEMİN PARK ' TAKİ YAŞAM KONFORUNUN ARKASINDA
İLERİ TEKNOLOJİ VAR.

TEMELDEN ÇATIYA UZMANLIK VE KALİTE

STATİK PROJE: Yasemin Park statik projeleri İnşaat Yüksek Mühendisi İrfan BALİOĞLU imzası taşıyor. Türkiye'de ve dünyada uzmanlığına güvenilen, konusunda bir otorite sayılan İrfan BALİOĞLU, özellikle gökdelen projelerinde ismini duyurmuştur.

TEMEL SİSTEMİ: Betonarme radye jeneral temel sistemiyle inşa edilmiştir.

TAŞIYICI SİSTEM: Mütemadi perdelere oturan tünel kalıp teknolojisiyle teşkil edilmiştir.

ZEMİN: Geoteknik çalışmalar doğrultusunda gereken yerlerde fore kazık uygulanmıştır.

HER AYRINTI MÜKEMMELİN BİR PARÇASIDIR.

Yasemin Park'ta detaylar da titizlikle düşünüldü.

Bunlardan birkaçı:

ISITMA SİSTEMİ: Merkezi doğalgaz sistemiyle ısıtılan Yasemin Park'ta kullandığınız miktarı ölçen ısıpayölçerler bulunuyor. Ayrıca, istediğiniz ısı derecesini termostatik vanalı radyatörlerinizle ayarlayarak ya da evde bulunmadığınız zamanlarda kapatarak, ne zaman, ne kadar ısınacağınıza karar verebilme imkânı var.

YALITIM SİSTEMİ: Yasemin Park'ta ısı ve ses yalıtımını sağlamak üzere pencere ve balkon kapılarında PVC ve Isıcam tercih edildi. Isı yalıtımı için dış duvarlarda içten styrofoam, çatılarda cam yünü kullanıldı.

GÜVENLİK SİSTEMİ: Tüm dairelerde bulunan Intercom Sistemi, site güvenlik noktası, bina girişi ile sesli ve görüntülü iletişim kurabilme konforu sunmaktadır.

 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Tüm Haberler: Yasemin Park Haberleri
Yapan Firma:
Proje Telefonu:
Web Sitesi :
Tıkla Mail Gönder:
17-04-2009
Bu haber toplam 58899 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?