En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Yapı Ürünleri 18.03.2018 23:30
Viko'dan Yeni Anahtar Priz Serisi Karre

Viko'dan Yeni Anahtar Priz Serisi Karre

Yaşanılan mekanlara değer katan Viko'dan minimal tasarım çizgilerine sahip yepyeni bir anahtar priz serisi: Karre.

    
     
     Yalın, sade ve şık tasarımı ile birçok yeniliği ve fonksiyonel birçok ürün çeşitliliğini kullanıcıların beğenisine sunan beyaz ve krem renk seçeneklerine sahip Karre serisi, zerafet ve sadeliğin uyumunu temsil ediyor. Karre Serisi, çok zengin ürün çeşitliliği ile ihtiyaç duyulan çözümleri estetikle buluşturuyor.
     
     70'ten fazla farklı ürün çeşitliliğine sahip olan Karre Ürün Serisi birbirinden nitelikli çözümler içeriyor. Çocukların can güvenliğini sağlayan çocuk korumalı prizler, elektronik trafolarla ve dim edilebilir tasarruf ampulleri ile birlikte kullanılabilen RC dimmer, yalnızca odada bulunduğunuz sürece enerjinin aktif olmasını sağlayan energy saver sistemi bu ürünlerden yalnızca birkaçını oluşturuyor. Uydu yayınlarının alınmasını sağlayan yüksek frekans ürünleri olan uydu prizlerinde bu konuda bir dünya markası olan Hirschmann firmasının ürünleri kullanılıyor. Bu şekilde de mükemmel görüntü kalitesine ulaşılıyor.
     
      15 kişilik tasarım ve Ar-Ge ekibinin 1 yıl süren yoğun çalışmasının ardından yaratılan Karre Anahtar Ve Priz Serisi kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
     
     Viko Elektrik ve Elektronik End. San. Tic. AŞ, İstanbul Samandıra'da 53.500 m2 açık, 42.500 m2 kapalı alana sahip Türkiye'nin sektöründeki en büyüğü olarak tanımlanan yeni endüstriyel tesislerinde elektrik enerjisinin aktarılması, kullanılması ve daha kolay sunumu amacıyla çözümler üretiyor.
     
     Kurulduğu yıldan günümüze kadar geçen 28 yıl içinde elektrik anahtarları, grup priz, sigorta kutuları ve sayaç üreterek Türkiye'nin bu alandaki lider kuruluşlarından biri haline gelen Viko, üretiminin yüzde 50'sini 60 ülkeye ihraç ederek, dünya pazarlarında da başarıyla ülkemizi temsil ediyor. Yıllık 80 milyon adet anahtar ve priz üretim kapasitesi ve 620 çalışanı ile Viko pek çok yeni ve nitelikli ürün serilerini piyasaya sunmak için, Ar-Ge ve tasarım yatırımlarını hızla sürdürürken, mükemmele ulaşma yolculuğuna hızını kesmeden devam ediyor.
     
W:  viko.com.tr


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Thea Anahtar-Priz Serisi Swarovski İle Işıldıyor


Göz kamaştıran bir şimşek çaktı ve Thea’nın büyüleyici mavi ışığı, Swarovski kristalinin pırıltısıyla buluştu...


     
     1895’te Daniel Swarovski’nin bir rüyası vardı. Hem göze hem de kalbe hitap edecek mükemmel bir pırıltı, bir kristal yaratmak. Bu rüya gerçekleşti ve ortaya herkesin gözünü kamaştıran, eşsiz Swarovski kristali ortaya çıktı. O gün bugündür, Swarovski ismi tüm dünyada incelik, kalite ve yaratıcılıkla eşdeğer görülüyor. Büyüleyici mavi ışığıyla "parlak bir buluş" Thea anahtar-priz serisi, şimdi dünyaca ünlü Swarovski kristalleriyle buluştu.
     
     Şimdi mekanlarına değer katmak, mükemmel teknolojiyle zarafeti ve şıklığı birleştirmek isteyenler için inox, inox-mat, chrome, chore-mat, una ve gold renk seçenekleriyle Thea Swarovski serisi zengin renk alternatiflerini de beraberinde sunuyor.
     
Yüzyılın ışık keşfi
      Thea anahtar ve priz serisinde, kendi kendine kapanan gecikmeli anahtarlardan, dijital müzik yayın anahtarına kadar 70’in üzerinde farklı ürün bulunuyor.
     
     Dikkat çekici özelliklerinin başında; anahtar serilerinin yan yüzey aydınlatmasında kullanılan yüzyılın ışık keşfi; mavi led aydınlatması geliyor.
     
     Thea, mavi ışıklı özel aydınlatması, yüzen anahtar yapısı, tornavida kullanımı gerektirmeyen çabuk bağlantılı klemensleri, 35 renk alternatifi ve incelikle düşünülmüş daha birçok tasarım öğesiyle yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor.
     
     Thea, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) tarafından ödüllendirildi. Thea, Uluslararası Yapı 2005 Fuarı’nda "Altın Çekül Teşvik Ödülü"nü de kazanmıştı.

11-05-2010
Bu haber toplam 12801 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?