En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Yapı Ürünleri 24.03.2018 09:54
Seranit ve Polisan'dan Ekolojik Boya

Seranit ve Polisan'dan Ekolojik Boya

Seranit Yapı Grubu ve Polisan Boya işbirliği ile üretilen ASTRO3 OXIPAINT Ekolojik Boya, kötü kokuları yok ediyor..
İnşaat sektörünün önde gelen iki şirketi Seranit Yapı Grubu ve Polisan Boya işbirliği Ekolojik Sıva'nın ardından Ekolojik Boya ürününü de tüketicilerin hizmetine sunuyor.
 
ASTRO3 OXIPAINT Ekolojik Boya, içeriğinde aktive edilmiş doğal elementler sayesinde kötü kokuları yok etme, nem dengeleme, kir ve leke direnci sağlama, küf ve mantar oluşumunu engelleme gibi faydalar sağlıyor.
 
Seranit Yapı Grubu ve Polisan Boya arasındaki işbirliği gelişerek büyüyor. Seranit Ar-Ge'si tarafından Ocak 2013'te geliştirilen ve içeriğindeki özel elementlerle mekanlarda ki yemek, sigara, tuvalet, boya ve ilaç kokusu gibi istenmeyen kokuları yok etme özelliklerine sahip Seraoxicoat Ekolojik Sıva, tüketicilerle buluşmuştu.
 
Doğal, sağlıklı ve çevreci ürün Seraoxicoat'un içeriğindeki aktive edilmiş doğal elementler sayesinde kötü kokuları yok etme, nem dengeleme, kir ve leke direnci sağlama, küf ve mantar oluşumunu engelleme gibi tüketici faydalarını maksimize eden ve %100 performansa ulaşmasını sağlayan ASTRO3 OXIPAINT Ekolojik Boya, Polisan Boya satış noktalarında yerini aldı.  ASTRO3 OXIPAINT adını, Ozon (kimyadaki yazılımı ile O3)  yani aktif oksijen, bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku giderici gazdan aldı.
 
Erol Mizrahi: “Markamızın “en iyi” olma sözü var, sözümüzü tutmaya devam ediyoruz”
 
Markalar için en önemli değerin paydaşlarına verdiği sözü tutmak olduğunu dile getiren Polisan Holding CEO'su Erol Mizrahi, “Polisan olarak boya sektöründe sadece “en büyük” olmaya değil sürekli olarak “en iyi” olmaya odaklıyız. En kaliteli ürünleri üretiyoruz, en geniş ürün yelpazesine, en gelişmiş renklendirme ve üretim amaçlı kullanılan Mix sisteme sahibiz, en estetik yaşam alanları için gerekli olan alternatif ürünlerimiz mevcut, en modern satış noktaları için hazırlanmış standartları uyguluyoruz, en hızlı sevkiyat süresine sahibiz. “En iyi” ler listemizi genişleteceğine, gücümüze güç katacağına, sağlam bir sinerji oluşturacağına inandığım Seranit firması ile olan işbirliğimizden son derece memnunum. İşbirliğimizin yeni meyvesi olan ASTRO3 Oxipaint, Seranit tarafından geliştirilen özel hammaddenin Polisan Ar-Ge'si tarafından boyaya entegrasyonu ile formüle edilmiş özel bir üründür. Sektöre böylesine inovatif bir ürün kazandırmaktan gurur duyuyoruz. Bu sayede Polisan'ın ‘en iyi' ürünler ailesine bir yenisi daha eklenmiş oldu” dedi.
 
Seranit Yapı Grubu Başkanı Hamdi ALTUNALAN ise Polisan'la yaptıkları bu işbirliği ile sektöre artı değer yaratmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi. “Geçtiğimiz aylarda lansmanını yaptığımız Seraoxicoat ürünümüzle başlayan Polisan işbirlirliğimiz bu ikinci ürünle devam ediyor. Umarız gelecek dönemde de hem sektörümüze değer yaratacak hem de tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek ürünler geliştirmeye devam ederiz. Pazara sunduğumuz Astro3 Oxipaint de aynı Seraoxicoat gibi doğal elementleri sayesinde, kötü koku, kir, leke, küf ve mantar gibi istenmeyen oluşumları engelleme özelliğine sahip. Tüketici ihtiyaç ve beklentilerine maksimum düzeyde yanıt vermesini hedeflediğimiz bu ürün de uzun süren Ar-Ge çalışmalarımızın neticesinde hayat buldu.” Ürün geliştirme konusuna büyük önem verdiklerini de hatırlatan Altunalan yapı sektörünün gelişmesi ve büyümesinde yeni ürün geliştirmenin önemli bir etkisi olduğunu da sözlerine ekledi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Polisan Boya'nın Yüzde 50'si Japon Kansai'ye Satıldı


Polisan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polisan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yüzde 50'si Japonya'nın boya sektörü lideri Kansai'ye satıldı..

 

Polisan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polisan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yüzde 50 hissesinin Japonya'nın boya lider boya üreticilerinden Kansai'ye satıldığı açıklandı. Hisse devir işleminin Aralık 2016'da tamamlanması planlanırken Polisan Boya'nın satılan yüzde 50 hissesine 113,5 milyon dolar değer biçildi.
 
Polisan Holding tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Polisan Boya ile Kansai Paint arasındaki görüşmelerin bir süredir devam ettiği, *Kansai Paint'in üstleneceği Polisan Boya'nın yüzde 50'si için 113,5 mjilyon dolar ödeyeceği ve bu ödemenin 68,5 milyon dolarının Polisan Holding'e hisse bedeli için ödeneceği kalan 45 milyon doların ise Polisan Boya'nın sermayesine katılacağı belirtildi.
 
Açıklamada Polisan Boya'nın yeni bir tesis yatırımı olduğu, 2017 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanan tesisin tahmini maliyetini ise 35 Milyon Euro olduğu bildirildi.
 
29-05-2013
Bu haber toplam 5193 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?