En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Yapı Ürünleri 24.03.2018 08:03
Seranit'tan Koku Önleyen Sıva 'Seraoxicoat'

Seranit'tan Koku Önleyen Sıva 'Seraoxicoat'

Seranit Yapı Grubu, Polisan Boya ile birlikte ürettiği yeni ürünü koku önleyen iç mekan sıvası Seraoxicoat'ı piyasaya sunmaya hazırlanıyor..

 

Yapı sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Seranit Yapı Grubu, Polisan Boya ile birlikte ürettiği yeni ürün Seraoxicoat’u pazara sunmaya hazırlanıyor. 
 
Kendi bünyesinde yürüttüğü Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına devam eden firma, yeni ürünüyle dikkat çekiyor. Firmanın yeni ürettiği iç mekan sıvası Seraoxicoat, içerdiği özel elementlerle mekanlardaki yemek, sigara, tuvalet, boya ve ilaç kokusu gibi istenmeyen kokuları yok etme özelliğine sahip.
 
Bu yeni ürünün dünyada ilk kez hayata geçirildiğini belirten Seranit Yapı Grubu Başkanı Hamdi Altunalan, geleceğin ürünü olarak tanımlanan Seraoxicoat’ın, yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen bir ürün olduğunu da vurguladı.
 
Seranit Yapı Grubu olarak geliştirilen yeni ürün için boya sektöründen Polisan Boya ile yeni bir işbirliğine de imza attıklarını dile getiren Altunalan, “Bu işbirliği kapsamında Seraoxicoat, Polisan Boya’nın Türkiye geneline yayılmış 7 bin satış noktasından tüketiciye ulaşacak” dedi.
 
Altunalan, Polisan’la gerçekleştirdikleri işbirliğine ilişkin, “Geliştirilen ürünlerin tüketiciye ulaşması çok önemli. Polisan ile yapmış olduğumuz bu işbirliği ile iki kritik konuda güçlerimizi birleştirmekten de büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
Projenin Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sabriye Pişkin öncülüğünde hayata geçirildiğini aktaran Altunalan, Seraoxicoat’un yapı sektöründe bir devrim yaratacağını ifade ederek, “Ekolojik Ürünler kategorisinde hayata geçirdiğimiz ürünleri Yıldız Teknik Üniversitesi ile ortaklaşa yürütüyoruz. Seraoxicoat da yenilikçi ürünlerimizden biri” diye konuştu.
 
3 markayla sektörde
Porselen karolarda Seranit, seramikte Serra, mutfakta Vanucci markalarıyla bu yıl 20’inci yılını kutlayan Seranit Yapı Grubu, Türkiye’deki liderliğini sürdürürken, dünyada da ilk üç önemli oyuncu arasında yer alıyor. 2007 yılında yurtdışı faaliyetlerine ağırlık veren grubun ihracatı ise 30 milyon dolar seviyelerinde bulunuyor.
 
Kaynak: Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Polisan Boya'nın Yüzde 50'si Japon Kansai'ye Satıldı


Polisan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polisan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yüzde 50'si Japonya'nın boya sektörü lideri Kansai'ye satıldı..

 

Polisan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polisan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yüzde 50 hissesinin Japonya'nın boya lider boya üreticilerinden Kansai'ye satıldığı açıklandı. Hisse devir işleminin Aralık 2016'da tamamlanması planlanırken Polisan Boya'nın satılan yüzde 50 hissesine 113,5 milyon dolar değer biçildi.
 
Polisan Holding tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Polisan Boya ile Kansai Paint arasındaki görüşmelerin bir süredir devam ettiği, *Kansai Paint'in üstleneceği Polisan Boya'nın yüzde 50'si için 113,5 mjilyon dolar ödeyeceği ve bu ödemenin 68,5 milyon dolarının Polisan Holding'e hisse bedeli için ödeneceği kalan 45 milyon doların ise Polisan Boya'nın sermayesine katılacağı belirtildi.
 
Açıklamada Polisan Boya'nın yeni bir tesis yatırımı olduğu, 2017 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanan tesisin tahmini maliyetini ise 35 Milyon Euro olduğu bildirildi.
 
06-02-2013
Bu haber toplam 15219 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?