En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Yapı Ürünleri 24.03.2018 08:04
Polisan'ın Üretimini 1 Milyar Kilograma Ulaştı

Polisan'ın Üretimini 1 Milyar Kilograma Ulaştı

Polisan Holding, boya üretiminin 1 milyar kilograma ulaşmasını Dilovası Tesislerinde düzenlene özel bir törenle kutladı..
Polisan, boya üretiminde 1 milyar kilograma ulaşınca başarısını çalışanlarının da katıldığı bir törenle Dilovası tesislerinde kutladı.
 
Polisan Holding CEO'su Erol Mizrahi, "Polisan şirketleri için 'sürdürülebilirlik, istikrar' gibi söylemlerin eyleme dönüştüğünün en önemli ispatı işte bu tür rekorlardır" dedi.
 
Kaynak: Sabah

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Polisan Boya'nın Yüzde 50'si Japon Kansai'ye Satıldı


Polisan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polisan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yüzde 50'si Japonya'nın boya sektörü lideri Kansai'ye satıldı..

 

Polisan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polisan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yüzde 50 hissesinin Japonya'nın boya lider boya üreticilerinden Kansai'ye satıldığı açıklandı. Hisse devir işleminin Aralık 2016'da tamamlanması planlanırken Polisan Boya'nın satılan yüzde 50 hissesine 113,5 milyon dolar değer biçildi.
 
Polisan Holding tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Polisan Boya ile Kansai Paint arasındaki görüşmelerin bir süredir devam ettiği, *Kansai Paint'in üstleneceği Polisan Boya'nın yüzde 50'si için 113,5 mjilyon dolar ödeyeceği ve bu ödemenin 68,5 milyon dolarının Polisan Holding'e hisse bedeli için ödeneceği kalan 45 milyon doların ise Polisan Boya'nın sermayesine katılacağı belirtildi.
 
Açıklamada Polisan Boya'nın yeni bir tesis yatırımı olduğu, 2017 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanan tesisin tahmini maliyetini ise 35 Milyon Euro olduğu bildirildi.
 
10-07-2013
Bu haber toplam 4518 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?