En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Yapı Ürünleri 18.03.2018 09:41
DYO Isı Yalıtım Sistemi Klimatherm

DYO Isı Yalıtım Sistemi Klimatherm

DYO, dış cephe ürünü Klimatherm ile ısı yalıtım ve enerji tasarrufu yapma imkanı sunuyor..

 

Kış mevsiminde yüklü doğalgaz faturası olmaksızın ısınmak, yaz mevsiminde ise yüklü elektrik faurası olmaksıızn serin bir evde oturmanın en ekonomik ve sağlıklı yolu ısı yalıtım.. 2011 yılında çıkan yönetmelik gereği 2017 yılına kadar tüm binaların ısı yalıtım yaptırması gerekiyor.
 
 Binaları dış etkenlerden korurken, yaşam konforunu da artıran ve sağladığı enerji tasarrufu ile çevreyi koruyan ısı yalıtımının ise tam zamanı. Kışa hazırlıklı girmek ve doğalgaz faturanızı yarı yarıya düşürmek istiyorsanız, Dyo’nun Isı Yalıtımı Sistemi Klimatherm ile tanışın. 
 
Boya sektöründe 58 yıllık deneyime sahip, Türkiye’nin ilk yerli boya markası Dyo, boyadaki uzmanlığını ısı yalıtımı sektörüne Klimatherm ile taşıyor. Dyo’nun dış cepheye yönelik ürün gamının ısı yalıtım ürünleri ile birleştiği Klimatherm, 2006 yılından bu yana ısı yalıtımı alanında hizmet veriyor. Binalarda yüzde 50’ye varan enerji tasarrufu sağlayan Klimatherm, yalıtım eksikliğinden kaynaklanan yoğuşma sorununu çözerek küf, bakteri oluşumu gibi sorunları ortadan kaldırıp binalardaki yaşam konforunu da artırıyor. 
 
 
Tüm yapılarda uygulanabilen Dyo Klimatherm Isı Yalıtım Sistemi, yalıtım malzemeleri ve boya konusunda uzman personeli ve teknolojisi ile komple bir hizmet sunarken, 5 yıl boyunca ürün sistem garantisi veriyor. Dyo’nun Türkiye çapında 7 Bölge Müdürlüğü’ndeki ısı yalıtımı konusunda uzman kadrosu, projenin tüm aşamalarında teknik destek sağlıyor. 
 
Isı yalıtımında doğru ürün tercihi ve doğru uygulama, en iyi sonucu almak açısından önem taşıyor. Dyo Klimatherm uzmanları, termal kamera ile yapılan çekimlerle binadaki ısı kayıplarını raporlayarak, binanın özelliklerine ve bulunduğu bölgenin hava şartlarına göre en doğru malzemenin belirlenmesi konusunda öneriler getiriyor. Uygulamaların sağlıklı sonuç vermesi için müşterilere ve uygulamacılara, teorik ve uygulamaya yönelik eğitimler de veriliyor.
 
 
Proje Renklendirme de Klimatherm’in öne çıkan hizmetlerinden biri. Bu sayede, bina sahiplerinin hayallerindeki renge ulaşmaları amacıyla Dyo’nun binlerce renk seçeneği arasından gerçeğe en yakın renklendirme yapılarak, binanın yalıtım sonrası nasıl bir görünüme sahip olacağı önceden görülebiliyor. TSE- ISO-10.002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi’ne sahip olan ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen Dyo, ısı yalıtımında müşterilerinin karşılaştıkları her türlü soru ve soruna da hızlı çözümler üretiyor.  
 
Isı yalıtımında Dyo Klimatherm’i tercih edenler, Dyo güvencesi ve kalitesi ile binalarını koruyup ömrünü uzatırken, ısınma ve soğutma amaçlı giderlerinde de yüzde 50’ye yakın enerji tasarrufu sağlıyor. Klimatherm Isı Yalıtım Sistemi’nin uygulandığı binalarda,  Dyo’nun üstün teknolojileri ile dikkati çeken PTFE katkılı boyası Teknotex ve nanoteknolojik boyası Nanotex kullanılıyor. 
 
Akrilik emülsiyon esaslı Dyo Teknotex, PTFE katkısı sayesinde yüksek kir ve su itme direncine sahip. Yağmur suyu ile kendini temizliyor ve yüksek su buharı geçirgenliği ile nemin dışarı çıkmasına da olanak tanıyor.  Ayrıca güneş ışınları ve deniz kıyılarındaki tuzlu nemin olumsuz etkilerine karşı da son derece dayanıklı bir boya. Fotokatalitik özelliği taşıyan Dyo Nanotex ise ışıkla kendini temizleyebiliyor.  
 
Kışın doğalgaz faturaları, yazın ise klima kullanımı ile artan elektrik faturalarını dert etmemek ve konforlu bir binada yaşamak için Dyo’nun tüm aşamalarda uzman teknik destek sağladığı ve 5 yıl garanti sunduğu Klimatherm’i daha yakından inceleyebilirsiniz.  

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Elit Royal Residence'ta Son Teknoloji Isı Yalıtım Avantajı


Ankara'nın en soğuk bölgelerinden Beytepe'de Elit Yapı imzasıyla yükselen Elit Royal Residence projesi son teknoloji ısı yalıtım uygulamaları ile evlerde bahar havası avantajı sağlıyor..

 

Elit Yapı tarafından Ankara'da yükseklik sebebiyle kentin en soğuk bölgeleri arasında yer alan Beytepe'de hayata geçirilen Elit Royal Residence'ın yalıtımında kullanılan son teknoloji uygulamalar soğuk hava koşullarında dahi ev sahiplerine fazla para ödemeden ısınma avantajı sağlıyor.
 
Alman teknolojisinin Türk işçiliği ile birleşmesi sonucunda ısı yalıtımı yapılan Elit Royal Residence projesinde mantolama aşamasında yapılan titiz çalışma sayesinde kışın kolay ısınan yazın ise serin bir yaşam alanı sunuluyor.
 
Elit Royal Residence'da 6 santimetrelik taş yünü mantolama kalınlığına ek olarak 20 santimetrelik gaz beton ile dış duvarlar yapılarak ekstra yalıtım sağlandığını açıklayan Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, normalde 4 santimetre olan mantolama sınırını ise 2 katına çektiklerini söyledi.
 
Elit Royal Residence'ta yapılan ısı yalıtım uygulamaları sayesinde ev sahipleirnin fazla para harcamadan kolaylıkla ısınabileceğini de belirten Yıldızhan, Beytepe'de hava şartlarının şimdiden güçleştiğini ancak Elit Roya Residence sakinlerinin bundan etkilenmediğini söyledi.
 
 
 
 
 
23-10-2012
Bu haber toplam 5550 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?