En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Villa Sera Çeşme 24.03.2018 18:01
Villa Sera Çeşme Fiyatlar

Villa Sera Çeşme Fiyatlar

Umi İnşaat projesi olarak İzmir Çeşme'de Aya Yorgi Koyu'na yürüme mesafesinde yükselen Villa Sera çeşme projesinde villa fiyatları 900 bin dolardan başlıyor..

 

İzmir Çeşme'de Umi İnşaat tarafından inşa edilmekte olan Villa Sera projesi 21 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan 29 lüks villadan meydana geliyor. Mavi, yeşil , kum ve güneş dörtlüsü içinde huzurlu bir yaşam alanı olarak tasarlanan Villa Sera Çeşme projesi Aya Yorgi Koyu'na yürüme mesafesinde konumlanıyor.
 
 
 
‘Sizi sakız ağaçlarının seçtiği yere çağırıyoruz’ sloganı ile lanse edilen Villa Sera Çeşme projesinde14 bin metrekare yeşil alan bulunmakta olup ayrıca her villanın kendine ait bahçesi, açık yüzme havuzu ve otopark alanı da bulunuyor.
 
 
 
Villaların tamamının deniz manzarasına sahip olduğu Villa Sera Çeşme projesinde villaların özel yüzme havuzlarından bağımsız olarak büyük bir yüzme havuzu da mevcut. Villa sakinlerinin misafirlerinin konaklayabileceği bir de butik otelin yer aldığı Villa Sera Çeşme projesinde sosyal tesis de yer alıyor.
 
 
2 farklı villa seçeneğinin bulunduğu Villa Sera Çeşme projesinde toplam 6 ada bulunmakta olup üstte yer alan adalardaki villalar 1 katlı olup, alttaki adalarda yer alan villalar  ise 3 katlı olarak tasarlandı. Villa Sera projesinde lüks villaların fiyatları ise 900 bin dolardan başlayıp 1 milyon 400 bin dolara kadar ulaşıyor.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Naturalm Çiftlik Evleri'nde Son 3 Villa Kaldı


Karamürsel'de ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri projesinde oturuma hazır son 3 villa alıcıları bekliyor..

 

 
ALM İnşaat'ın Karamürsel'in Karaahmeli Köyü'nde, çiftlik evi konsepti ile hayata geçirdiği Naturalm Çiftlik Evleri projesinde son 3 villa oturuma hazır olarak alıcıları bekliyor. Yeşiller içinde, bol oksijenli, şehrizn stresinden gürültüsünden uzak bir yaşam alanı olarak planlanan Naturalm Çiftlik Evleri projesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde 45 adet bahçeli villa bulunuyor.
 
 
Naturalm Çiftlik Evleri'nde A tipi 5+1 dubleksler 800 metrekare bahçe alanına,  B tipi 4+1 dubleksler 600 metrekare bahçe alanına sahip olup projedeki 104 metrekare alana oturtulan A tipi villalar toplam 204 metrekare,  79 metrekare alana oturtulan B tipi villalar toplam 154 metrekare, 54 metrekare alana oturtulan C tipi villalar toplam 104 metrekare olarak planlandı.
 

Yapan Firma: Umi İnşaat
Proje Telefonu: 224 441 79 09
Tıkla Mail Gönder: info@umiinsaat.com.tr
25-07-2015
Bu haber toplam 63 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?