En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » UpTown İncek 22.11.2014 16:12
Uptown İncek'te Satışlar Temmuz'da Başlayacak

Uptown İncek'te Satışlar Temmuz'da Başlayacak

Lema Group'un Ankara İncek'te konumlandırdığı 36 katlı Uptown İncek projesinde kaba inşaatın yarısı tamamlandı..
Lema Group tarafından Ankara'nın yükselen değeri İncek 'te hayata geçirilmekte olan konut projesi Uptown İncek’e, gözde eğitim kurumlarına yakınlığı nedeniyle özellikle çocuklarını iyi okullara göndermek isteyen, ancak uzun mesafelerden yakınan veliler talep gösteriyor.
 
Proje ortaklarından Emre Katırcı: “Daha önce Çayyolu'na kayan Çankaya sakinleri, artık kendilerine daha yakın olan İncek'i tercih ediyor. Gelen ilgi İncek'in geleceğinin de ne kadar parlak olduğunu gösteriyor”
 
“Satış ofisimiz tamamlanmamasına karşın 36 katlı projenin kaba İnşaatının yarıdan fazlası bitti”
 
Ankara'nın yükselen değeri İncek'te  inşası en hızlı gerçekleşen konut projesi Uptown İncek'e, Ankara'nın önemli eğitim kurumlarına yakınlığı nedeniyle özellikle çocuklarını iyi okullara göndermek isteyen ancak, uzun mesafelerden yakınan  veliler  talep gösteriyor.
 
Lema Grup'un, TED Ankara Koleji'ne kapı komşusu olacak Uptown İncek Konut Projesi'nin  ortaklarından Emre Katırcı, doğanın kucağında yer alan İncek'in kent merkezine yakınlığı, bakir yapısı, modern kentleşmeye imkan veren alt yapısı ile her geçen ay değerinin arttığını kaydetti.
 
İncek'te yükselen ilk projelerden biri olan Uptown İncek'in 1+1 loftlardan, 6+1'e kadar 18 ayrı tipte 226 daire bulunan kompleksinden 36 katlı dikey binanın 17. katına ulaştıklarını ifade eden Katırcı, şöyle devam etti:
 
“Emsalsiz Mogan ve Ankara manzarasıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunan Uptown İncek Projesi, Başkent'in en gözde eğitim kurumlarından TED Koleji'nin kapı komşusu olması, bu lokasyonda bulunan seçkin kolejlerle, Hacettepe, ODTÜ, Bilkent, Başkent, Ufuk, Atılım gibi üniversitelere yakınlığı nedeniyle eğitim çevreleri, üniversiteliler ve özellikle de çocuklarını iyi okullara göndermek isteyen ancak uzun mesafelerden yakınan veliler tarafından ilgi görüyor. Şu ana kadar gelen konukların önemli bölümünün bu kaygıyı yaşıyor olması, burada yatırım yapmakla ne denli doğru bir karar verdiğimizi de gösteriyor.”
 
Katırcı, daha önce Çayyolu aksına yönelen Çankaya sakinlerinin de son dönemde İncek Yumrutepe Mahallesi'nde modern yapılaşmaya yönelmeye başladıklarının altını çizerek, “Özellikle Oran, Yıldız, Birlik, Gaziosmanpaşa lokasyonunda bulunanlar çok farklı bir çevre yerine Uptown İncek Projesinin bulunduğu lokasyonda arayışa başladılar. Satış ofisimiz tamamlanmamasına, satışlara başlamamamıza karşın projemizi bu çevreden gelerek görmek isteyen çok sayıda kişi var” dedi.
 
-Satışlara başlamadan inşaatı yarıladılar-
 
Emre Katırcı, Temmuz'da başlamayı planladıkları satışlarda, satış ofisinin tamamlama aşmasında olduğunu da vurgulayarak, şöyle devam etti:
 
“Projelerde genellikle daha önce satışlar maketle başlarken biz satışlara başlamadan projemizin kaba inşaatının yarıdan fazla kısmını tamamladık. Şu anda 36 katlı A bloğun 17. katındayız. B blokların da kaba inşaatının yarıdan fazlası bitti. Bizimki biraz ‘önce yap sonra sat'a döndü. Maketten satış konusundaki mevzuat değişikliği de göz önünde bulundurularak hareket ediyoruz. Konut almak isteyenlere güven için bu noktada da doğru yolda olduğumuzu söyleyebilirim.”
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ankara İncek'te Asansör Kazası, 1 Ölü, 3 Yaralı


Ankara İncek Beytepe'de inşası devam eden 20 katlı bir residence projesinde çalışan 4 işçi, bindikleri yük asansörünün zemin platformunun parçalanması sonucunda 7'nci kattan zemine çakıldı..

 

Ankara’da İncek Beytepe'de inşası devam eden bir 20 katlı residence projesinin yük asansörünün zemin platformu bülündü ve asansör içindeki 4 işçi, 7'nci kattan zemine çakıldı.
 
Milliyet'ten Sertaç Koç'un haberine göre, İstanbul Mecidiyeköy'de 10 işçinin hayatını kaybettiği asansör faciasına yönelk tartışmalar devam ederken benzer bir kaza haberi de Ankara'dan geldi. 20 katlı residence inşaatında çalışan 4 işçi bindikleri yük asansörünün 7'nci katta zemin platfomunun bölünmesi ile zemine çakıldı. İşçilerden 35 yaşındaki Bayram Akoğul olay yerinde feci şekilde hayatını kaybederken, 20 yaşındaki Muhammet Altun, 21 yaşındaki Okan Çetin ve  23 yaşındaki Ali Akkuş ise ağır yaralandı. Kaza sonrası diğer işçilerin sağlık ekiplerine haber vermesi ile yaralı işçiler hastanelere kaldırıldı.
 
Kazaya karışan işilerin inşaat firmalarına taşeronluk yapan bir firmada çalıştıkları, tamamının yoksul ailelerin çocukları olduğu,  Osmaniye Bahçe ilçesi nüfüsuna kayıtlı oldukları ve kazadan 1 gün önce Ankara'ya gelerek söz konusu şantiyede çalışmaya başladıkları ortaya çıktı.
 
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, kazanın ardından soruşturma başlattı. İlk belirlemelere göre, kaza sebebi olarak asansöre taşıma kapasitesinin üzerinde yükleme yapılması olduğu ifade edildi.
 
 

Yapan Firma: Lema Group
Proje Telefonu: 03124179949
Web Sitesi : www.lemagroup.com
Tıkla Mail Gönder: info@lemagroup.com
15-06-2013
Bu haber toplam 2307 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?