En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » UpTown İncek 31.01.2015 13:36
Uptown İncek'te Satışlar Temmuz'da Başlayacak

Uptown İncek'te Satışlar Temmuz'da Başlayacak

Lema Group'un Ankara İncek'te konumlandırdığı 36 katlı Uptown İncek projesinde kaba inşaatın yarısı tamamlandı..
Lema Group tarafından Ankara'nın yükselen değeri İncek 'te hayata geçirilmekte olan konut projesi Uptown İncek’e, gözde eğitim kurumlarına yakınlığı nedeniyle özellikle çocuklarını iyi okullara göndermek isteyen, ancak uzun mesafelerden yakınan veliler talep gösteriyor.
 
Proje ortaklarından Emre Katırcı: “Daha önce Çayyolu'na kayan Çankaya sakinleri, artık kendilerine daha yakın olan İncek'i tercih ediyor. Gelen ilgi İncek'in geleceğinin de ne kadar parlak olduğunu gösteriyor”
 
“Satış ofisimiz tamamlanmamasına karşın 36 katlı projenin kaba İnşaatının yarıdan fazlası bitti”
 
Ankara'nın yükselen değeri İncek'te  inşası en hızlı gerçekleşen konut projesi Uptown İncek'e, Ankara'nın önemli eğitim kurumlarına yakınlığı nedeniyle özellikle çocuklarını iyi okullara göndermek isteyen ancak, uzun mesafelerden yakınan  veliler  talep gösteriyor.
 
Lema Grup'un, TED Ankara Koleji'ne kapı komşusu olacak Uptown İncek Konut Projesi'nin  ortaklarından Emre Katırcı, doğanın kucağında yer alan İncek'in kent merkezine yakınlığı, bakir yapısı, modern kentleşmeye imkan veren alt yapısı ile her geçen ay değerinin arttığını kaydetti.
 
İncek'te yükselen ilk projelerden biri olan Uptown İncek'in 1+1 loftlardan, 6+1'e kadar 18 ayrı tipte 226 daire bulunan kompleksinden 36 katlı dikey binanın 17. katına ulaştıklarını ifade eden Katırcı, şöyle devam etti:
 
“Emsalsiz Mogan ve Ankara manzarasıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunan Uptown İncek Projesi, Başkent'in en gözde eğitim kurumlarından TED Koleji'nin kapı komşusu olması, bu lokasyonda bulunan seçkin kolejlerle, Hacettepe, ODTÜ, Bilkent, Başkent, Ufuk, Atılım gibi üniversitelere yakınlığı nedeniyle eğitim çevreleri, üniversiteliler ve özellikle de çocuklarını iyi okullara göndermek isteyen ancak uzun mesafelerden yakınan veliler tarafından ilgi görüyor. Şu ana kadar gelen konukların önemli bölümünün bu kaygıyı yaşıyor olması, burada yatırım yapmakla ne denli doğru bir karar verdiğimizi de gösteriyor.”
 
Katırcı, daha önce Çayyolu aksına yönelen Çankaya sakinlerinin de son dönemde İncek Yumrutepe Mahallesi'nde modern yapılaşmaya yönelmeye başladıklarının altını çizerek, “Özellikle Oran, Yıldız, Birlik, Gaziosmanpaşa lokasyonunda bulunanlar çok farklı bir çevre yerine Uptown İncek Projesinin bulunduğu lokasyonda arayışa başladılar. Satış ofisimiz tamamlanmamasına, satışlara başlamamamıza karşın projemizi bu çevreden gelerek görmek isteyen çok sayıda kişi var” dedi.
 
-Satışlara başlamadan inşaatı yarıladılar-
 
Emre Katırcı, Temmuz'da başlamayı planladıkları satışlarda, satış ofisinin tamamlama aşmasında olduğunu da vurgulayarak, şöyle devam etti:
 
“Projelerde genellikle daha önce satışlar maketle başlarken biz satışlara başlamadan projemizin kaba inşaatının yarıdan fazla kısmını tamamladık. Şu anda 36 katlı A bloğun 17. katındayız. B blokların da kaba inşaatının yarıdan fazlası bitti. Bizimki biraz ‘önce yap sonra sat'a döndü. Maketten satış konusundaki mevzuat değişikliği de göz önünde bulundurularak hareket ediyoruz. Konut almak isteyenlere güven için bu noktada da doğru yolda olduğumuzu söyleyebilirim.”
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Akfen İncek Loft'un Örnek Daireleri Ziyarete Açıldı


Ankara İncek'te Mogan Gölü manzaralı konumda yükselen Akfen İncek Loft projesinde 1+1 ve 3,5+1 olmak üzere iki farklı büyüklükte hazırlanan örnek daire ziyarete açıldı..

 

Ankara İncek'te Mogan Gölü manzaralı 108.000 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilmekte olan Akfen İncek Loft projesinin örnek dairesi ziyarete açıldı. Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan projede
 
Akfen İncek Loft Projesinde Neler Var
Tabanlıoğlu Mimarlık imzası taşıyan Akfen İncek Loft projesinde 1+1'den 6,5+1'e kadar farklı tip ve 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişen  büyüklükte toplam 1199 daire bulunmakta olup projede örnek daireler 1+1 ve 3,5+1 olmak üzere iki farklı büyüklükte hazırlandı.Tasarım ve uygulamanın  Sanset Design Group tarafından yapıldığı örnek daireler, İncek Loft tanıtım ofisi içinde bulunuyor.
 
Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler'den oluşan İncek Loft'ta her aile tipine uyun daire seçeneklerinin sıralandığı Akfen İncek Loft projesinde 6 Adet 20-30 katlı Yüksek Evler; 11 Adet  4-7 katlı Ankara Evleri ve 7 adet 6-9 katlı Teras Evler'den oluşuyor.
 
Akfen İncek Loft Sosyal Donatılar
Yüzde 75'i peyzaj ve sosyal alanlara ayrılan Akfen İncek Loft projesinde 2 km uzunluğunda yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness center, tenis kortu, basketbol - voleybol sahaları, gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı, organik pazar, organik bahçeler, Pony Club ve 44 mağazalık Alışveriş kanyonu gibi sosyal kullanım alanları bulunuyor. 
 
Akfen İncek Loft Teslim Tarihi
Akfen bünyesinde vade farksız ödeme seçeneği ve kişiye özel ödeme planları ile daire sahibi olunabilen Akfen İncek Loft projesinde 1. etap teslimleri ise Nisan 2016 tarihinde başlayacak.

Yapan Firma: Lema Group
Proje Telefonu: 03124179949
Web Sitesi : www.lemagroup.com
Tıkla Mail Gönder: info@lemagroup.com
15-06-2013
Bu haber toplam 3660 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?