En Güncel Emlak haberleri
Unikonut Ispartakule Evleri'nde 3+1 Daireler 245 Bİn TL

Unikonut Ispartakule Evleri'nde 3+1 Daireler 245 Bİn TL

İstanbul Üniversitesi, üyelerine ayrıcalıklı ve yepyeni bir proje ile hizmet vermeye hazırlanıyor

Şehre yakın konumu ve giderek artan prestijli konut projeleri ile İstanbul’un gözbebeği haline gelen Ispartakule’de İstanbul Üniversitesi üyeleri için yepyeni bir yaşam başlıyor. Unikonut Ispartakule Evleri, gerek mimarisi, gerekse sosyal ve kültürel olanakları ile bir yandan ait olduğu kuruma dair “topluluk olma hissi”ni verirken, diğer yandan kullanıcının özgür ve bireysel beklentileri karşılayarak, doğal ve kültürel değerlerle bütünleşik bir yaşam çevresi sunuyor.


Geniş yaşam alanları, keyif içinde ömür...

Unikonut Ispartakule; yasayanlarina işlevsel ve mekânsal olarak zenginlik sunacak büyük bir orta bahçe etrafında biçimlendirilmiştir. Koru, gölet, açık yüzme havuzu, spor alanları, gezi ve dolaşım yolları, botanik bahçeleri, çocuk macera alanları orta bahçede yer alan işlevlerdir.

Konut birimleri, içerdikleri; tümüyle panoramaya yönelik kademelendirilmiş çatı bahçeleri, teras, balkon ve salonları, üçüncü boyuttaki mekansal zenginlikleri ile sürpizli ve sıcak bir mimari anlayışla planlanmışlardır. Bahçeli, bağımsız bir konuttaki mekansal konfor, söz konusu tasarım yaklaşımıyla çok katlı bir yapılanmaya taşınmış ve manzaraya yönelik bahçeli “gökyüzü villaları” olarak adlandırılabilecek konut birimleri elde edilmiştir.

Tasarımdaki çeşitlilik, kullanıcılara 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere değişik tip ve büyüklükler arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır. Zemin altında kalan kotlarda, konut birimine hizmet verecek yeterli sayıda otopark alanı öngörülmüştür.

Orta bahçe ayrıca konut gruplarının zemin katlarında yer alan kapalı ortak sosyal alanlar ile iki yönde çevrelenmiştir. Sosyal alanlar orta bahçeyi gündüz ve gece kullanımlarında işlevleri ile besleyecek ve yaşantı zenginliği sunacaktır.Kapalı yüzme havuzu, spor ve fitness alanları, alışveriş ve çarşı birimleri, cep sinemaları, kafeterya ve restoranlar sosyal alanlar içinde yer alacak birimlerden bazılarıdır.


Güvenliğiniz için herşey düşünüldü.
En kaliteli inşaat malzemelerinin kullanıldığı Unikonut1 Ispartakule'de güvenli bir yaşam geçirmeniz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.
Radye temel
Deprem perdesi ve perde kolon taşıyıcısı ile deprem ve yangın yönetmeliklerine uyumlu
Kontrollü site giriş çıkışları
24 saat kameralı güvenlik sistemi
Görüntülü diafon sistemi
Aktif paratoner sistemi
Çelik daire ana giriş kapısı
Otomatik kontrollü ve statik balans vanalı merkezi kalorifer sistemi
Jeneratör
Yangın ve Gaz Dedektörleri


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Unikonut Ispartakule'de 48 Ay % 0 Faiz Fırsatı


Yeni Doğuş İnşaat ve Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirilmekte olan Unikonut Ispartakule projesinde 152 bin liradan başlayan konutlar 48 ay 0 faiz avantajı ile satılıyor..
Yeni Doğuş İnşaat ve Emlak Konut GYO tarafından Ispartakule'de 24 bin 500 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilmekte olan Unikonut projesindeki konutların yüzde 84'ü satıldır. Aralık 2013 arihinde teslimlerin başlayacağı proje Bio İstanbul projesine 1,5 kilometre mesafede yer alıyor. Unikonut'da 48 aya kadar 0 faiz imkanı sunuluyor.
 
Unikonut Ispartakule'de;
1+1 daireler 152 bin lira ile 201 bin lira,
2+1 daireler 199 bin lira ile 308 bin lira,
3+1 daireler 295 bin lira ile 385 bin lira,
4+1 daireler 344 bin lira ile 592 bin lira,
5+1 daireler ise 448 bin lira ile 560 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor.
 
** Projedeki konutlar 48 ay yüzde 0 faiz avantajı ile satılıyor.
 
Projede çok amaçlı spor sahası, parklar, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, açık yüzme havuzu, planlı peyzaj ve otomatik sulama sistemi, yürüyüş parkurları, dinlenme terasları, restoran, sauna, Türk hamamı, sauna, kafeterya ve fast food alanları gibi sosyal donatılar bulunuyor.

Yapan Firma:
Proje Telefonu: 0212 405 05 70
Web Sitesi :
Tıkla Mail Gönder: unikonut.minateknoloji.com
03-12-2010
Bu haber toplam 11187 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?