En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ulaşım 22.02.2018 02:31
THY, Cidde - Antalya ve New York - Antalya Uçuşlarını Başlatıyor

THY, Cidde - Antalya ve New York - Antalya Uçuşlarını Başlatıyor

Türk Hava Yolları (THY), Dışişleri ve Turizm Bakanlığı'nın ortak çalışması kapsamında Cidde ve New York'tan Antalya'ya direkt uçuş başlatacak..

 

Almanya ve Rusya parzaında yaşanan ciddi turist kaybı sonrasında harekete geçen Dışişleri Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan çalışma planı kapsamında Cidde ve New York'tan Antalya'ya direkt uçuş gerçekleştirilebilecek. Söz konusu çalışma ile Antalya'nın Hawaii sahilllerine rakip olması bekleniyor.
 
Antalya'yı ABD'li ve Arap turistlerle doldurmayı amaçlayan Türk Hava Yolları (THY), New York ve Cidde'den Antalya'ya direkt uçuşlar oluşturarak çalışma planı kapsamında ilk adımı atmış olacak. ABD'nin en önemli tatil merkezi olarak kabul edilen Hawaii ile New York arasındaki uçuş süresi 11.5 saat olup NewYork - Antalya arası ulaşım ise 10.5 saatte sağlanacak.
 
Suudi ve ABD'li yüksek gelir gruplarını hedef alan projede direkt uçuşların başlaması ile birlikte ABD'li ve Suudi turistlere farklı turizm paketleri de sunulacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Antalya İlçe İlçe Konut Fiyatları - Şubat 2017


Hürriyet Emlak Şubat 2017 Emlak Endeksi'ne göre Antalya'da konut fiyatları yıllık bazda yüzde 6 oranında artarken son bir ayda ilçe bazında en büyük fiyat artışı Kemer'de kaydedildi..

 

Hürriyet Emlak Şubat 2017 Emlak Endeksi verilerine göre, geçtiğimiz Şubat ayında Antalya'da satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 6 oranında artışla metrekare bazında ortalama 1.859 lira seviyesine ulaşırken konutların amortisman süresi ise ortalama 18 yıl olarak belirlendi.
 
Söz konusu dönemde kiralık konut fiyatlarında yüzde 1 artış meydana gelen turizmin başkenti Antalya'da kiralar ise 8 lira/metrekare oldu.
 
Antalya'da son bir aylık dönemde konut fiyatlarının en çok arttığı ilçeler ise sırasıyla yüzde 6,5 ile Kemer, yüzde 3,2 ile Serik ve yüzde 2,4 ile Konyaaltı oldu.
 
 
Antalya satılık konut fiyatları ve fiyat artış oranları:
 
 
17-05-2016
Bu haber toplam 6 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?