En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ulaşım 21.04.2018 06:44
Sirkeci'de Tramvay İkinci Kez Raydan Çıktı

Sirkeci'de Tramvay İkinci Kez Raydan Çıktı

Kabataş-Bağcılar seferini gerçekleştirmekte olan bir tramvay, Sirkeci'de aynı noktada ikinci defa raydan çıktı..

 

 
Kabataş-Bağcılar seferini gerçekleştirmekte olan tramvay, bugün sabah saatlerinde Sirkeci'de raydan çıkmıştı. Günün ilerleyen saatlerinde başka bir tramvay da aynı noktada raydan çıktı.
 
Kabataş-Bağcılar arası sefer yapan tramvayın ikinci defa aynı noktada raydan çıkması sonucunda İstanbul Metrosu'na bağlı görevliler tramvayın raydan çıktığı Sirkeci'de çalışma başlatırken seferler bir süre aksadı.
 
Çalışmaların ardından raya oturtulan tramvay, Sirkeci durağına çekildi ve seferler normale döndü. Öte yandan yetkililerden konuya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Eminönü Eyüp Tramvay Hattı Geliyor


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e gidecek bir tramvay hattı yapılacağını duyurdu..

 

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e ulaşım sağlayacak ve Haliç sahilden geçecek bir tramvay hattı yapılacağını açıkladı.
 
Eyüp İSKİ Hizmet Binası, Eyüp Ağaçlı, Akpınar ve Çiftalan Mahalleleri Atıksuyu ve Yağmursuyu Hattı Yapımı, Eyüp Akpınar Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi ve Kemerburgaz Mahallesi İçmesuyu Hattı Yapımının açılış töreninde konuşan İBB Başkanı Kadir Topbaş, İslambey Mahallesi Atısuyu ve Yağmursuyu Hattı İnşaatı, Kemerburgaz Atıksu İnşaatı ve İslam Bey Yağmursuyu Tünel'inin de temeli atıldı.
 
Bugüne kadar İstanbul'a 98 milyar liralık yatırım yaptıklarını vurgulayan İBB Başkanı Kadir Topbaş, megakentin artık su probleminin olmadığını, leri biyolojik arıtma tesisleri sayesinde denizlerimize atık su dökülmediğini belirtti. 
 
İki metro hattının geçtiği Eyüp'ün yeni bir tramvay hattı ile Eminönü'ne bağlanacağını belirten İBB Başkanı Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e ulaşım sağlayacak yeni tramvay hattının Haliç sailden geçeceğini söyledi.
 
16-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?