En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ulaşım 21.04.2018 06:44
Şehir Hatları Ortaköy - Üsküdar Seferleri 17 Mart'ta Başlıyor

Şehir Hatları Ortaköy - Üsküdar Seferleri 17 Mart'ta Başlıyor

Şehir Hatları'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Üsküdar-Ortaköy hattına ait motor seferleri 17 Mart Cuma gününden itibaren başlıyor..

 

Şehir Hatları tarafından yapılan yazılı açıklamada, 17 Mart 2017 Cuma günü itibariyle İstanbul trafiğine alternatif olarak Avrupa ve Anadolu yakaları arasında yeni bir hattın daha hizmete alınacağı belirtildi.
 
Hafta içi çalışma günleri sefer yapacağı belirtilen Üsküdar-Ortaköy hattına ilişkin seferler, 21 Mart – 9 Haziran tarihleri arasında hafta içi her gün iki sefer olarak gerçekleştirilecek olup belirlenen seferler deneme seferleri olarak düznelenecek. Daha sonra ise yolcu talebine göre sürekli hale getirilecek.
 
Açıklamada, özellikle Beylerbeyi, Kandilli, Kanlıca ve Anadolu Hisarı çevresinde oturan yolcuların sabah ve akşam boğaz köprülerinin yoğunluğuna girmeden yakalar arasında deniz ulaşımından faydalanması için hizmete alınacak olan Ortaköy – Üsküdar hattında ortalama yolculuk süresi ise 10 dakika olarak açıklandı.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Eston Şehir Mahallem'de Yüzde 15 İndirim ve Yüzde 1 Peşinat Fırsatı


Polatyol imzası ile İstanbul Bahçeşehir'de inşa edilen Eston Şehir Mahallem projesinde yşam Eylül ayında başlayacak olup sınırlı sayıdaki konutun satışı ise devam ediyor..

 

Az katlı binaların yer aldığı Eston Şehir Mahallem'de son 100 konut  344 bin lira ile 1 milyon 500 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcıları bekliyor. Anında yüzde 15 indirim uygulanan Eston Şehir Mahallem projesinde yüzde 1 peşinat, 60 aya sıfır faiz, 120 aya yüzde 0.45 ve 240 aya yüzde 0.79 faiz oranı olmak üzere cazip seçeneklerle ödeme yapılabiliyor.
 
TV alanı, fitness salonu, buluşma salonu, yeme içme alanları, sauna, buhar odaları ve açık yüzme havuzunun bulunduğu briğ de kulübe sahip olan Eston Şehir Mahallem projesinde Bahçeşehir'e kadar uzanacak metro hattıyla Taksim ve Beşiktaş'a, bağlantı da mevcut.
 
16-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?