En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ulaşım 22.12.2014 17:40
Konya-Antalya Arası Kısalıyor

Konya-Antalya Arası Kısalıyor

Antalya-Konya arasını 90 kilometre kısaltacak olan Beydiğin Kesikbeli Yolunda çalışmalar devam ediyor.

 

Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Taşağıl Beldesi Belediye Başkanı Ahmet Alp, Beydiğin Kesikbeli Yolu yapımının tamamlanması ile birlikte Antalya-Konya arası 90 kilometre kısalacağını söyledi. 
 
ManavgatKonya'nın Beyşehir ilçesine bağlayacak olan Gembos yolu yapım çalışmalarının sürdüğünü belirten Alp, yol genişliğinin ise 26 metre olacağını söyledi. Alp, "Yeni yolun yapımı ile birlikte tarihi İpek Yolu 8 asır sonra yeniden hayat bulacak. Antalya-Konya arası 90 kilometre kısalacak. Yeni yol çalışmaları ile birlikte Taşağıl İç Anadolu'ya ulaşımda cazip bir belde konumuna gelecek." diye konuştu. 
 
Alp, yolun 2013 yılı sonunda bitmesinin beklendiğini belirtti.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

MozaikPark Konya'da Lansmana Özel Fırsatlar


Somuncu Grup tarafından Konya Karatay'da 37 konut olarak inşa edilmekte olan MozaikPark Konya projesinde her aile tipine uygun konut seçeneği yer alıyor..

 

Somuncu Grup tarafından Konya Karatay'da 3 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek olan MozaikPark Konya projesinde 92 metrekare ile 262 metrekare arasında değişen alana sahip, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, ara kat, açık mutfaklı, bahçe dubleksi ve kat dubleksi tiplerinde toplam 37 konut bulunuyor.
 
2 blok olarak tasarlanan ve ileri teknoloji ile donatılan MozaikPark Konya'da merkezi ısıtma, ileri teknoloji yangından korunma sistemi, yüksek hızlı internet altyapısı, fiber optik zayıf akım altyapı sistemi ve merkezi uydu altyapısı mevcut. Geniş kat bahçelerinin de bulunduğu projede, gökyüzüne açılan terasla da mevcut.
 
MozaikPark Konya Ödeme Seçenekleri
Konya'da daha önca ZirvePark projesini gerçekleştiren Somuncu Grup, MozaikPark Konya projesinde lansman özel fırsatlar kapsamında, Türkiye Finans'tan sağlanacak 120 aya kadar vade ve yüzde 0,64'ten başlayan faizli kredi ile ev sahibi olma avantajı sunuyor.
 
MozaikPark Konya Ulaşım
Hem çekirdek hem de geniş ailelere hitap eden daire tiplerinin yer aldığı MozaikPark Konya projesi, kent merkezinde konumlanmakta olup alışveriş, iş ve turizm merkezlerine yakın konumda yükseliyor. Proje ayrıca Hz. Mevlana Türbesi'ne 5 dakikada ulaşım avantajı sağlıyor.
 
21-09-2011
Bu haber toplam 15609 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?