En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ulaşım 21.04.2018 06:36
Eminönü Eyüp Tramvay Hattı Geliyor

Eminönü Eyüp Tramvay Hattı Geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e gidecek bir tramvay hattı yapılacağını duyurdu..

 

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e ulaşım sağlayacak ve Haliç sahilden geçecek bir tramvay hattı yapılacağını açıkladı.
 
Eyüp İSKİ Hizmet Binası, Eyüp Ağaçlı, Akpınar ve Çiftalan Mahalleleri Atıksuyu ve Yağmursuyu Hattı Yapımı, Eyüp Akpınar Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi ve Kemerburgaz Mahallesi İçmesuyu Hattı Yapımının açılış töreninde konuşan İBB Başkanı Kadir Topbaş, İslambey Mahallesi Atısuyu ve Yağmursuyu Hattı İnşaatı, Kemerburgaz Atıksu İnşaatı ve İslam Bey Yağmursuyu Tünel'inin de temeli atıldı.
 
Bugüne kadar İstanbul'a 98 milyar liralık yatırım yaptıklarını vurgulayan İBB Başkanı Kadir Topbaş, megakentin artık su probleminin olmadığını, leri biyolojik arıtma tesisleri sayesinde denizlerimize atık su dökülmediğini belirtti. 
 
İki metro hattının geçtiği Eyüp'ün yeni bir tramvay hattı ile Eminönü'ne bağlanacağını belirten İBB Başkanı Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e ulaşım sağlayacak yeni tramvay hattının Haliç sailden geçeceğini söyledi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

ABD'nin İstanbul Yasağında Yeni Gelişme


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ABD'nin uçakta elektronik cihaz yasağı uygulamasına ilişkin ABD'deki muhataplarına bir mektup gönderdi..

 

ABD'nin uçakta elektronik cihaz yasağı uygulaması hakkında ABD'deki muhataplarına bir mektup gönderen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye'nin uluslararası güvenlik kurallarına uyduğunu, İstanbul ve Ankara'nın yasak kapsamından çıkarılması gerektiğini söyledi.
 
Bakan Arslan söz konusu mektupta uygulamanın yolcu konforunu olumsuz etkilediğini ve vurguladı.
 
ABD Başkanı Donald Trump'ın imzası ile  başlatılan uygulamayla  cep telefonundan büyük elektronik cihazların uçak kabinine alımı yasaklanmış söz konusu yasağın uygulanacağı ülkeler ise Abu Dabi ve Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Amman (Ürdün), Cidde, Riyad (Suudi Arabistan), Doha (Katar), Kahire (Mısır), Kazablanka (Fas) ve Kuveyt'i (Kuveyt) olarak açıklanmıştı.
14-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?