En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ulaşım 26.04.2018 06:54
Edirne İstanbul Hızlı Tren Hattı Geliyor

Edirne İstanbul Hızlı Tren Hattı Geliyor

Edirne Valisi Günay Özdemir, 3 yıl sonra hizmete alınacak olan Edirne İstanbul Hızlı Tren Hattı sayesinde iki şehir arası ulaşımın 1 saate düşeceğini söyledi..

 

 
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) konferans salonunda düzenlenen "Ekonomi Zirvesi"nde konuşan Edirne Valisi Günay Özdemir,  kentin konumu itibariyle hem Avrupa'ya hem de İstanbul'a hitap edebildiğini, 3 yıl sonra devreye alınması planlanan hızlı tren hattı sayesinde de İstanbul'a sadece 1 saate ulaşım sağlanabileceğini söyledi.
 
Edirne İstanbul Hızlı Tren projesinin ihalesinin bu yıl içinde yapılacağını belirten Vali Özdemir, 2020 yılında hizmete girdiğinde İstanbul'a ulaşım 45 dakika veya 1 saate düşeceğini, Çanakkale Köprüsü tamamlandığında ise Çanakkale'den İstanbul'a gelen ulaşımın yine Keşan-Tekirdağ bölgesinden geçerek İstanbul ve İzmir'e bağlantı sağlanacağını belirtti.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Kesintisi, 24 Mart 2017


AYEDŞ duyurusuna göre, 24 mart Cuma günü Pendik ve Çekmeköy ilçelerinde bazı mahallelerde 10 saate varan elektrik kesintisi yapılacak..

 

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ (AYEDAŞ) duyurusuna göre, 24 Mart Cuma günü İstanbul'un Anadolu Yakası'nda gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında Çekmeköy ve Pendik ilçelerinde bazı mahallelerde elektrik kesintisi yapılacak.

 

AYEDAŞ'ın elektrik kesintisi programı ise şöyle:

 

Çekmeköy
10:00 - 15:00 saatleri arasında Ömerli, Hüseyinli ve Sırapınar Mahalleleri
 
 
Pendik
08:00 - 18:00 saatleri arasında Sülüntepe, Dumlupınar, Şeyhli, Kurna, Postane ve Ramazanoğlu Mahalleleri
10-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?