En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ulaşım 17.03.2018 18:38
Bodrum - Milas Karayolu İcralık Oldu

Bodrum - Milas Karayolu İcralık Oldu

29 yıl önce satın aldığı arsanın Milas - Bodrum karayolunun 25’inci kilometresine dahil edildiğini öğrenen vatandaş açtığı davayı kazandı..

 

Muğla’nın Milas İlçesi Meşelik Mahallesi’nde yaklaşık 29 yıl önce 5 dönümlük bir arazi satın alan 66 yaşındaki Şefika Kasım isimli vatandaş, arazisinin izin alınmadan Milas - Bodrum karayolunun 25’inci kilometresine dahil edilmesi sebebiyle açtığı davayı kazanınca Milas İcra Dairesi aracılığı ile yola el koydu.
 
Eşinin emekli olmaıs ile Fethiye'ye yerleşme kararı aldıklarını ve bunun üzerine Milas'ta bulunan arsayı satmayı düşündüklerini belirten Şefika Kasım, satış öncesinde araziyi yeniden görmek istediklerini, ancak harita mühendisinin yaptığı inceleme sonrasıdna arsalarının büyük bir kımından karayolu geçtiğini fark ettiklerini, dilekçe ve başvurularla da sonuç elde edemeyince dava açtıklarını ve kazandıklarını söyledi. 
 
Sonuç olarak Milas’tan Bodrum’a doğru giden yolun her iki şeridi, Bodrum’dan Milas’a doğru giden yolun ise bir buçuk şeridi Şefika Kasım’a ait olduğu tespit edilirken Bir hafta içerisinde mağduriyetin giderilmesi için çalışma yapılacağı öğrenildi. Öte yandan Karayolları İkinci Bölge Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nun Şefika Kasım'ın avukatını arayarak yolun trafiğe kapatılmaması ricasında bulunduğu belirtildi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Fatih Terim Bodrum'daki Yazlık Evini Satışa Çıkardı


Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Bodru'da bulunan ve özel plaj ile iskeleye sahip olan denize sıfır konumdaki villasını satışa çıkardı..
 
 
Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Muğla Bodrum'da denize sıfır konumda bulunan villasını kısa süre önce satışa çıkardı.
 
Sabah Gazetesi'nden Okan Filizçay'ın haberine göre, özel iskele ve plajı bulunan villa için 8 milyon Euro isteyen Fatih Terim,  her yıl tüm yazı geçirdiği lüks villasının satışı için yaklaşık 1 hafta önce ünlü bri emlak sitesine ilan verdi.
 
Uzun süredir satılacağı konuşulan lüks villa 'Denize sıfır, özel iskele ve plajı olan satılık malikane' başlığı ile yeni sahibini beklerken söz konusu villanın niçin satışa çıkrıldığına ilişkin bir açıklama yapılmadı.
 
25-10-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?