En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ulaşım 18.03.2018 09:46
Avrupa Asya Arası 5 Saate Çıktı

Avrupa Asya Arası 5 Saate Çıktı

İstanbul'da devam eden köprü bakım onarım çalışmaları sebebiyle trafik durma noktasına geldi, Avrupa'dan Asya'ya geçişler ortalama 5 saat sürdü..

 

FSM’de devam eden bakım ve onarım çalışmalarının çilesini çeken İstanbullular dün bir şeridin daha kapatılmasına isyan etti. Zaten arapsaçına dönen trafik tamamiyle durdu. Avrupa Yakası’ndan Asya’ya geçişler neredeyse 5 saati buldu.
 
İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki çalışmalar sebebiyle yaşanan trafik, bir şeridin daha kapatılmasıyla kabusa dönüştü. Tek şeritten Anadolu yakasına geçmeye çalışan araçların oluşturduğu kuyruk gece geç saatlere kadar sürdü.
 
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde devam eden asfaltlama çalışmasıyla birlikte gişelerden sonra, beş şeridin trafiğe kapatılması trafiğin durmasına neden oldu. Kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki asfalt çalışmalarının ardından gişelerden sonraki beş şeridin trafiğe kapatılması kilometrelerce araç kuyruğu oluşmasına neden oldu. Sürücüler ise, “İnsanlarımıza sabır diliyoruz” diyerek yaşanan duruma isyan etti.
 
‘Gişeyi bile bulamadım’
Fatih Sultan Mehmet köprüsündeki asfaltlama çalışması devam ederken, şimdi de gişelerden sonraki beş şerit trafiğe kapatıldı. Şeritler trafiğe kapatılınca köprüye doğru uzanan kilometrelerce araç kuyrukları oluştu. Sürücüler en sağdaki gişelerden gitmek zorunda kalırken, bu da zaten sıkışık olan trafiği daha da çekilmez hale getirdi. Maslak’tan TEM’e girdiğini ifade eden bir sürücü “2 saattir yoldayım. Maslak’tan girdim buna rağmen 2 saattir yoldayım” dedi. Sürücü geçmesi gereken gişeyi bulmakta zorlandığını söyleyerek, “Bir de şu gişelerden ücret almasalar ne kadar güzel olur. Kendi şeridimizi bulacağız diye 2 saattir uğraştık.” diye konuştu. Bazı vatandaşlar ise, haber yapmak için orada bulunan basın mensuplarına “Topbaş’a söyleyin” diye bağırdı.
 
‘Allah sabır versin’
2.5 saattir yolda olduğunu söyleyen bir kadın sürücü ise, “Sabır diliyoruz insanlarımıza. 2.5 saattir yoldayım. Bu ne felaket?” diye sordu. 4 saattir yolda olduğunu söyleyen bir başka sürücü ise, “Böyle rezillik olmaz. Feriköy’den Kavacık’a gideceğim. 4 saattir yoldayım. Çocuğum arkada. Küçücük çocukla rezil olduk” diyerek duruma isyan etti. Bu arada gişelerden sonra meydana gelen bir trafik kazası da zaten sıkışık olan trafiğin iyice sıkışmasına neden oldu.
 
 
Kaynak: Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Kesintisi, 24 Mart 2017


AYEDŞ duyurusuna göre, 24 mart Cuma günü Pendik ve Çekmeköy ilçelerinde bazı mahallelerde 10 saate varan elektrik kesintisi yapılacak..

 

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ (AYEDAŞ) duyurusuna göre, 24 Mart Cuma günü İstanbul'un Anadolu Yakası'nda gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında Çekmeköy ve Pendik ilçelerinde bazı mahallelerde elektrik kesintisi yapılacak.

 

AYEDAŞ'ın elektrik kesintisi programı ise şöyle:

 

Çekmeköy
10:00 - 15:00 saatleri arasında Ömerli, Hüseyinli ve Sırapınar Mahalleleri
 
 
Pendik
08:00 - 18:00 saatleri arasında Sülüntepe, Dumlupınar, Şeyhli, Kurna, Postane ve Ramazanoğlu Mahalleleri
10-07-2012
Bu haber toplam 3627 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?