En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ulaşım 21.04.2018 06:36
3. Havalimanı Terminal Binası Tamamlanmak Üzere

3. Havalimanı Terminal Binası Tamamlanmak Üzere

Dünyanın en büyük havalimanı olarak projelendirilen İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk etabında yer alan terminal binasının tamamlanmak üzere olduğu açıklandı..

 

Tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak 3. Havaliamanı nam-ı diğer İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk etabının hizmete açılmasına bir yılda daha az bir zaman kalırken ilk etapta kaba inşaat çalışmalaırnın yüzde 95 oranında tamamlandığı ve terminal binasının tamamlanmak üzere olduğu bildirildi.
 
Terminal binasının bazı bölümlerinde asansör ve yürüyen merdivenlerin konulduğu, dış cephe ve çatı montajına da başlandığı belirtilen 3. Havalimanı projesinin  ilk etabındaki çalışmalar hakkında bilgi veren İGA Havalimanları İnşaatı Üst Yöneticisi Akçayoğlu, toplam fiziki ilerlemenin yüzde 40 düzeyinde olduğunu, bu aydan itibaren söz konusu rakamda ciddi artış beklediklerini söyledi.
 
Kontrol kulesinin kaba yapısının tamamlandığını da  belirten Akçayoğlu, bir numaralı pistin sadece üst yapısının kaldığını, sözkonusu pistin mayıs haziran gibi taksi yollarıyla tamamlanmış olacağını belirtti.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Iva Caspian Yeni Acıbadem Projesi Satışa Açıldı


Iva Caspian imzası ile hayata geçirilmekte olan Yeni Acıbadem projesi, Acıbadem metro durağına sadece 50 metre mesafede yükseliyor..

 

 
Acıbadem'de ulaşım ağlarının kesişme noktasında Iva Caspian imzası ile hayata geçirilmekte olan Yeni Acıbadem projesi, müstakil ev yaşamı konforu vadediyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde 64 metrekare ile 257 metrekare arasında değişen alanlı dairelerin yer aldığı Yeni Acıbadem projesinde dörder katlı 3 blok bulunuyor.
 
Aile yaşamına uygun olarak planlanan Yeni Acıbadem projesinde sosyal imkanlar arasında ise fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, müzik stüdyosu, çocuk parkı, kütüphane, kapalı otopark, sanat atölyesi ve cep sinema yer alıyor.
 
Yeni Acıbadem Nerede
Acıbadem metro durağına 50 metre mesafedeki konumu ile dikkat çeken Yeni Acıbadem, Marmaray'a 1 durak, Avrasya Tüneli'ne 900 metre, Kadıköy merkeze iki kilometre mesafede konumlanıyor.
 
11-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?