En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Turizm 24.03.2018 09:54

"Vize serbestisi gelmezse göç anlaşması ile ilgili adımlar atılacak"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi oyaladığını, vize serbestisi ile ilgili adımlara geçilmemesi halinde göç anlaşması ile ilgili adımların atılacağını söyledi..

 

Edirne'de bir restoranda düzenlenen Trakya Balkan STK Platformunda açıklamalarda bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi oyaladığını ancak Türkiye'nin sabrının sınırsız olmadığını vurgulayarak, vize serbestisi konusunda Türkiye vatandaşlarının beklentisi olduğunu dolayısıyla vize serbestisinin gelmemesi halinde göç anlaşmasıyla ilgili adımların atılacağını söyledi.
 
Göç anlaşması gereğnin göç, geri kabul ve vize serbestisi esaslarına dayandığını belirten Bakan Çavuşoğlu, Türkiye'nina nlaşmanın her bir maddesine riayet ettiğini söyledi ve "Avrupa, vize konusunda bizi oyalamasın, biz de gereğini yapacağız." dedi.
 
Avrupa'nın yavaş yavaş Orta Çağ ve 2. Dünya Savaşı öncesi dönemine doğru gittiğini de ifade eden Bakan Çavuşoğlu,Avrupa'nın kendisinden olmayan ülkelere karşı çifte standart uyguladığını, belirterek 11 yıl Avrupa'da görev yaptığını ve oradaki siyasetçileri zamanında çok uyardığını söyledi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Avrupa Konutları Başakşehir'in Ticari Üniteleri Açık Artırmaya Çıkıyor


Artaş İnşaat'ın Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 6. Etap arsası üzerinde hayata geçirmekte olduğu Avrupa Konutları Başakşehir projesindeki 27 ticari birim açık artırma ile satılacak..

 

 
Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 6. Etap arsası üzerinde Artaş İnşaat'ın hayata geçirmekte olduğu Avrupa Konutları Başakşehir projesinde yer alan ticari birimler açık artırma ile satıaş sunulacak. 
 
8 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 12.00'da Avrupa Konutları Başakşehir Satış ofisinde açık artırma ihale yöntemi ile satışa sunulacak olan toplam 27 adet ticari bağımsız bölüm KDV dahil toplam 82 milyon 350 bin TL muhammen bedel üzerinden alıcı bulacak.
 
11 blokta 941 konut ile 27 dükkan olarak planlanan Avrupa Konutları Başakşehir projesi 72 dönüm arsa üzerinde dikkat çekici modern mimarisi ile yükseliyor.
 
Avrupa Konutları Başakşehir'de 240 ay vadeli satış kampanyası kapsamında 31 Mart tarihine kadar 60 aya kadar sıfır faiz, 120 aya kadar 0,45 faiz, 240 aya kadar ise 0,79 faiz oranı uygulanıyor.
 
14-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?