En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Turizm 22.02.2018 13:04
Ramada Plaza İzmir Oteli Açılış İçin Gün Sayıyor

Ramada Plaza İzmir Oteli Açılış İçin Gün Sayıyor

Sevkon Gayrimenkul Geliştirme tarafından Basmane Mürselpaşa Caddesi'nde hayata geçirilen Ramada Plaza İzmir Oteli'nin kısa süre içinde hizmete açılacağı belirtildi..

 

Sevkon Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. tarafından Basmane Mürselpaşa Caddesi üzerinde konumlandırılan Ramada Plaza İzmir Oteli açılış için gün sayarken, tesisi Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler ziyaret etti.
 
İşler otelin VIP olduğunu ve İzmir’in konaklama sorununa 207 oda kapasitesiyle nefes aldıracağını belirtti.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İzmir'de Konut Fiyatları Yüzde 11, Kiralar ise Yüzde 10 Yükseldi


Şubat ayında satılık konut fiyatlarının yüzde 11 oranında artış gösterdiği İzmir'de ilçe bazında fiyatlar en çok Narlıdere'de yükseldi..

 

Hurriyetemlak.com tarafından hazırlanan 2017 yılının Şubat ayına ilişkin emlak endeksine göre, Şubat ayında İzmir'de satılık konutların metrekare ortalama fiyatı yıllık bazda yani bir önceki yılın aynı dönemine oranla yüzde 11 artarak metrekare bazında ortalama 2 bin 455 liraya kadar yükseldi. Aynı dönemde kira fiyatlarında ise yüzde 10 artış yaşandı ve kiralar ortalama 11 lira/metrekareye yükseldi.

 

Amortisman süresinin ortalama 19 yıl olarak tespit edildiği İzmir'de geçtiğimiz ay ilçe bazında en yüksek fiyat artışı Narlıdere'de kaydedildi. Satılık konut fiyatlarının yüzde 4,7 arttığı Narlıdere'yi yüzde 4,6 artışla Aliağa ve yüzde 4,0 artışla Balçova takip etti.

 

İzmir ilçe ilçe konut fiyatları ve fiyat artış oranları:

31-07-2014
Bu haber toplam 2412 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?