En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Turizm 22.02.2018 02:33
Ramada Encore Hotel 10 Milyon Euro'ya Yenilenecek

Ramada Encore Hotel 10 Milyon Euro'ya Yenilenecek

Ramada Encore Hotel İzmir'in 10 milyon euro yatırımla yenilenecek.

107 milyon euro'luk bir yatırımın parçası olan Ramada Encore Otel İzmir'in tadilatının 10 milyon euro'ya mal olacağının altını çizen Selen Ersü, otelin İzmir Balçova’daki Ege Park Alışveriş  Merkezi üzerindeki 402 yatak kapasitesiyle işletileceğini belirtti. Ersü, Mart ayında başlayacak tadilat ve yenileme çalışmalarının ardından 2013 ’ün ilk aylarında otelin hizmete başlayacağını söyledi. Ersü, otel yatırımlarındaki hedeflerinin bölgelerin ihtiyaçlarına uygun konseptler geliştirmek olduğuna değinerek, Ramada Encore Hotel İzmir’in iş dünyasının ve turizmin ihtiyaçlarına göre geliştirildiğini sözlerine ekledi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Maslak Steigenberger Hotel'e Tahliye Davası


İstanbul 10. İcra Hukuk Mahkemesi ödenmeyen 10 milyon lira kira borcu sebebiyle Maslak Steigenberger Hotel'e tahliye davası açıldı..

 

Maslak'ın ilk 5 yıldızlı oteli olarak 1992 yılında açılan ve uzun yıllar Sheraton markası ile hizmet veren Steigenberger Hotel için tahliye kararı çıktı. Otelin işletmecisi (Palace Otel Turizm Hizmetleri A.Ş) ile mülk sahibi arasında yaşanan ve yargıya intikal eden ödenmeyen kira krizinde alacaklı olan taraf otelin tahliyesi için dava açtı. Söz konusu davanın ilk duruşması Aralık ayında görülecek.
 
İşletmeci şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cenk Kınay ise, kendileri ile ilgili iddiaların doğru olmadığını  ve hukuki sürecin devam ettiğini belirtti. Oteli işleten şirket Palace Otel A.Ş, geçtiğimiz mart ayında 1 yıl süreyle iflas erteleme aldığı, iflas erteleme talebi ile mülk sahibine olan kira borçlarının da yapılandırıldığı öğrenildi. 70 aylık vade ile ödenmesi planlanan kiralar için düzenlenen protokol mahkemeye sunularak tedbir kararı alınmasına rağmen borçlu olan taraf kiraları ödeyemeyince mülk sahibi tarafından tahsliye davası açıldı. 
23-02-2012
Bu haber toplam 8382 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?