En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Turizm 17.03.2018 16:18
House Otel 4 Yeni Otel Daha Açacak

House Otel 4 Yeni Otel Daha Açacak

Eski mülkleri butik otel konseptiyle yenileyen House Otel bu yıl 3 2012'de de 1 tane butik otel daha açacak

Butik otel konsepti ile hizmet veren Nişantaşı, Galata ve Ortaköy olmak üzere İstanbul’da 3 oteli bulunan House Otel, eski mülk sahipleri ve inşaat firmalarının gözdesi oldu.

Yeni yatırım yapmadan var olan bir mülkü veya inşaat projesinin üzerinden butik otel konsepti ile restorasyon yapan firmaya, birçok eski mülk sahibi ve inşaat firması teklif götürüyor. House Otel CEO’su Cenk Göktalay, son birkaç ayda 12 şahıs ve firmadan teklif aldıklarını söyleyerek “Biz yeni proje yapmıyoruz ya da kiralama yöntemi ile bir işe girmiyoruz. Bizim yaptığımız,mevcut bir mülkü revize edip kendi konseptimizde dekore etmek. Otel başı 400 bin dolar ile 1 milyon dolar arası yenileme yapıyoruz. Bu durum mülk sahipleri açısından avantajlı. Öncelikle cirodan yüzde 20 pay veriyoruz. Aynı zamanda yaptığımız yenileme ile mülk değerlenmiş oluyor. Bu yüzden birçok şahıs ve firma ciddi tekliflerle geliyor” diye konuştu. Gelen 12 teklifin yanında kendilerinin de baktığı 11 lokasyon olduğunu söyleyen Göktalay “Otel açmayı düşündüğümüz yerler arasında Maslak, Gümüşsuyu, Karaköy, Tophane, Ortaköy civarı var. Bunların 3 tanesi bu yıl sonu bitecek. 2012 yılında ise bünyemize 1 butik otel daha ekleyeceğiz” dedi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Erzurum Valiliği Evsiz Vatandaşın Otel Masraflarını Karşıladı


Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, dondurucu soğukta sokakta kalan ve yardım talebinde bulunan evsiz - işsiz vatandaşın otel masraflarının karşılanması yönünde talimat verdi..

 

 
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilen "Halk günü"nde, dondurucu soğukta evsiz ve işsiz kaldığını ifade ederek yardım talebinde bulunan bir vatandaşın otel masraflarının karşılanması için talimat verdi.
 
Kent merkezi ve ilçelerden gelen vatandaşların sorunlarına çözüm bulunması için ayda iki defa gerçekleştirilen Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya gelen Erzurum Valisi Azizoğlu, "Sinir hastalığı" nedeniyle tedavi gördüğünü, evi ve işi olmadığını, evsiz olduğu için de soğukta dışarda kaldığını belirten Veysel Karataş isimli vatandaş için yetkililere, masrafları Valilk tarafından karşılanmak üzere otel ayarlanması ve 300 lira harçlık verilmesi yönünde talimat verdi. 
 
 
30-07-2011
Bu haber toplam 13881 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?