En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Turizm 18.03.2018 07:49
Hanımın Çiftliği Otel Oluyor

Hanımın Çiftliği Otel Oluyor

Hanımın Çiftliği dizisinin çekildiği Adana'daki çiftlik butik otel olacak.

İki yıldır ekranlara gelen ve reyting rekorları kıran 'Hanımın Çiftliği' dizisi Adana'ya 20 kilometre mesafede Karaahmetli Köyü'ndeki bir çiftlikte çekiliyordu. Yörede 'Hakkı Ağa Çiftliği' olarak bilinen arazi ve çiftliğin sahipleri Umar ve Ünver aileleri dizi bitince çiftliği, butik otel yapmaya karar verdiler.

580 metrekarelik konaktaki odaların bile hergün ziyaretçi akınına uğradığını belirten Derya Umar, 'Dizi sona ermesine rağmen hala çiftliğe ziyaretler sürüyor. İnsanlar odaları, salonu, hatta mutfakı bile merak ediyor, hatıra resmi çekiyorlar.

Bu yüzden ailece hem konağı, hem de geniş arazimizi turizme açmaya karar verdik' diyor. Butik otel olarak hazırlanacak olan çiftlikte büyük bir yüzme havuzu, golf ve tenis sahalarının da yer alması planlanıyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Erzurum Valiliği Evsiz Vatandaşın Otel Masraflarını Karşıladı


Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, dondurucu soğukta sokakta kalan ve yardım talebinde bulunan evsiz - işsiz vatandaşın otel masraflarının karşılanması yönünde talimat verdi..

 

 
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilen "Halk günü"nde, dondurucu soğukta evsiz ve işsiz kaldığını ifade ederek yardım talebinde bulunan bir vatandaşın otel masraflarının karşılanması için talimat verdi.
 
Kent merkezi ve ilçelerden gelen vatandaşların sorunlarına çözüm bulunması için ayda iki defa gerçekleştirilen Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya gelen Erzurum Valisi Azizoğlu, "Sinir hastalığı" nedeniyle tedavi gördüğünü, evi ve işi olmadığını, evsiz olduğu için de soğukta dışarda kaldığını belirten Veysel Karataş isimli vatandaş için yetkililere, masrafları Valilk tarafından karşılanmak üzere otel ayarlanması ve 300 lira harçlık verilmesi yönünde talimat verdi. 
 
 
25-07-2011
Bu haber toplam 9453 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?