En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Turizm 17.03.2018 08:11
Bezginler AŞ. Malatya'ya Ramada Oteli Getirecek

Bezginler AŞ. Malatya'ya Ramada Oteli Getirecek

Malatya'ya Ramada otel geliyor. Uluslararası otel zinciri Ramada ile franchise anlaşması imzalayan Malatyalı Bezginler AŞ, kentte beş yıldızlı Ramada Otel açıyor.

400 yatak kapasiteli Ramada Malatya, bayramdan sonra hizmete girecek. Ramada Grubu, Türkiye'deki oteller zincirine yeni bir halka daha ekliyor. Uluslararası otel zinciri, Anadolu'daki beş yıldızlı ilk otelini Malatya'da açmaya hazırlanıyor. Malatyalı Bezginler AŞ'nin yatırımını üstlendiği beş yıldızlı Malatya Ramada, bayramdan sonra hizmete girecek. Hemen belirtelim Ramada, franchise yoluyla otel açıyor.

Uluslararası bir otel zinciri olmasından dolayı Ramada ismini tercih ettiklerini belirten Malatya Ramada Genel Müdürü Necmi Yılmaz, otelin işletmesini Bezginler'in yapacağını belirtiyor. Yaklaşık 1.5 yıl önce inşaatına başladıkların otelin, müşteri almaya başladığını kaydeden Yılmaz, resmi açılışın ise bayramdan sonra olacağını dile getiriyor.

Maliyeti yaklaşık 6-7 milyon dolar
Şehir Gösteren Mevkide yer alan Ramada Malatya, kent merkezine 5 kilometre mesafede bulunuyor. 198 odalı olarak hizmet verecek otel, 400 yatak kapasiteli olacak. Sekiz katlı otelde üç de bodrum kat yer alıyor. Beş yıldızlı bir otelin bütün standartlarını yerine getirdiklerini kaydeden Yılmaz, otopark, açık yüzme havuzu ve bahçe gibi birçok bölümün bulunduğunu anlatıyor. Yılmaz'dan otelin yatırım maliyetini öğrenemedik. Ama konuştuğumuz bir isim, "Otelin yatırım maliyeti 10 milyon doları geçmez. Tahminen 6-7 milyon dolar civarında" diyor. Otelin yatırımını gerçekleştiren Bezginler'in Malatya hizmet veren üç yıldızlı bir başka oteli daha bulunduğunu da not düşelim.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
08-09-2010
Bu haber toplam 17661 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?