En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Turizm 24.03.2018 08:03
Accor ve Rixos Hotels Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Accor ve Rixos Hotels Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Accor Hotels ile Rixos Hotels, lüks otelcilik pazarında büyüme stratejileri kapsamında stratejik işbirliği anlaşmasına imza attı..

 

 
Konuya ilişkin olarak Accor Hotels ile Rixos Hotels tarafından yapılan açıklamaya göre, lüks otelcilik pazarında büyümek için Accor Hotels ve Rixos Hotels tarafından kurulan ortak girişim şirketi yüzde 50'şer eşit ortaklık yapısıyla kurulurken; söz konusu iki markanın da Rixos marka çatısı altında çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren resort otellerin geliştirilmesi ve yönetimi konusunda işbirliği yapacağı bildirildi.
 
İşbirliği anlaşması kapsamında AccorHotels ortak girişim sayesinde  Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Rusya ve Avrupa’da bulunan önemli destinasyonlarda 15 oteli kendi ağına entegre edecek olup Rixos ise 5 şehir otelini AccorHotels bünyesinde yer alan bir otel markası ile yönetecek.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

The Suu Butik Hotels Yeniden Satışa Çıkıyor


Portföyünde bulunan 40 adet taşınmazı ihale ile satışa çıkarmaya hazırlanan ICBC Turkey Bank, The Suu Butik Hotels'i de satışa sunacak..

 

Alacakları sebebiyle edinmek zorunda kaldığı taşınmazları satışa çıkarmaya hazırlanan ICBC Turkey Bank, Muğla, Adana, İzmir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, İzmir, Ankara, Kayseri, Mersin, Rize, Ankara, Samsun, Trabzon, Antalya ve Konya'da bulunan 40 adet taşınmaz için ihale düzenleyecek.
 
Tarla, dükkan, konut, büro veya arsa niteliğindeki taşınmazlar ayrı ayrı kapalı zarf usulü ile satışa çıkacak olup isteklilerin tekliflerini 21 Ekim 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar ICBC Turkey Bank Genel Müdürlüğü'ne göndermesi gerekiyor.
 
Satışa konu olan taşınmazlar arasında Muğla İli, Bodrum İlçesi, Türkbükü Mahallesi, İzbirlik Mevkii 3 pafta, 1657 parselde kayıtlı 4 bin 967 metrekare tarla, 1658 parselde 4 bin 970 metrekare tarla, 1659 parselde kayıtlı 4 bin 970 metrekare tarla ve 1660 parselde kayıtlı 4 bin 978 metrekare tarla bulunmakta olup söz konusu tarlaların tamamı tek seferde satışa sunulacak.
 
Öte yandan daha önce Ev Türkbükü Otel adı altında işletilen, daha sonra The Suu Butik Hotels olan tesis de söz konusu taşınmazlar arasında yer alıyor.
06-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?