En Güncel Emlak haberleri
TOKİ Ağrı Patnos'ta 18 Konutu Satışa Çıkardı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ağrı-Patnos Toplu Konut Uygulaması kapsamında 18 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuldu
Son Başvuru Tarihi : 31 Mart 2011 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Ağrı Patnos da 65 Adet Konut Satacak
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ağrı-Patnos Toplu Konut Uygulaması kapsamında 65 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Satışa açılmamış olan proje kapsamındaki diğer konutlar da, bloklardaki doluluk oranı dikkate alınarak etaplar halinde satışa arz edilecektir. Ağrı Patnos Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Patnos Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 04 Ocak –30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Ağrı-Patnos'da Kurasız-Şartsız 81 Konut Satışa Çıktı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ağrı-Patnos Toplu Konut Uygulaması kapsamında 81 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Satışa açılmamış olan proje kapsamındaki diğer konutlar da, bloklardaki doluluk oranı dikkate alınarak etaplar halinde satışa arz edilecektir. Ağrı Patnos Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Patnos Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 04 Ocak – 31 Mart 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir. Halihazırda açık işlemleri yürütülmekte olan Ağrı Patnos Projesinde 22 Mart 2010 tarihinden itibaren 2 adet konut satışa ilave edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 31 Mart 2010 - Detaylar için Tıklayınız
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?