En Güncel Emlak haberleri
Afyon Çay TOKİ Konutları'nda 3+1 Daireler 83 Bin TL
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Afyon - Çay toplu konut uygulaması kapsamında 15 adet konut; kurasız, başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.
Son Başvuru Tarihi : 31 Mart 2011 - Detaylar için Tıklayınız
Afyon Merkez'de Alt Gelir Grubunda Satılık Konut
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 516 konutluk Afyon Merkez Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdaremiz stokunda bulunan 1 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Afyon Merkez Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Afyon Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutun başvuruları, 21 Ekim – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 31 Aralık 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Afyon – Merkez'de 11 Konut Kurasız-Şartsız Satışa Çıktı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Afyon – Merkez Toplu Konut Projesi kapsamında 11 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Afyon – Merkez Toplu Konut projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Afyon Merkez Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 05 Nisan – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında anılan bankanın Şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Afyon Merkezde Son 2 Daire
Toki Afyon Merkez Toplu Konut Uygulaması Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve iade nedeniyle stokunda bulunan 2 adet konutu; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuyor.
Son Başvuru Tarihi : - Detaylar için Tıklayınız
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?