En Güncel Emlak haberleri
Isparta Merkez Aliköy TOKİ Konutları Alt Gelir Grubu / 1 Adet

 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Isparta Merkez Aliköy Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdaremiz stokunda bulunan 1 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.
 
Isparta Merkez Aliköy Alt Gelir Grubu Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası aracılığıyla yürütülecek ve temerküz şube Isparta Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutun başvuruları, 14 Ocak - 29 Mart 2013 tarihleri arasında kabul edilecektir.

Son Başvuru Tarihi : 29 Mart 2013 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Isparta Merkez Aliköy'de 55 Adet Kurasız Konut Satacaktır
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Isparta Merkez Aliköy Toplu Konut Uygulaması kapsamında 55 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır Isparta Merkez Aliköy Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Isparta Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları 01 Nisan – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Isparta Merkez'de 4 Adet Kurasız Konut Satacaktır
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 182 Konutluk Isparta Merkez Aliköy Toplu Konut Uygulaması Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve iade nedeniyle İdaremiz stokunda bulunan 4 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Isparta Merkez Aliköy Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Isparta Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutun başvuruları, 30 Nisan-30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Isparta Merkez Aliköy Alt Gelir Konutlarında Şartsız Satılık 8 Konut
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 182 Konutluk Isparta Merkez Aliköy Toplu Konut Uygulaması Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve iade nedeniyle İdaremiz stokunda bulunan 8 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Isparta Merkez Aliköy Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Isparta Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutun başvuruları, 08 - 30 Nisan 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Nisan 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Isparta Merkez Aliköy'de 7 Konut Kurasız Satışa Çıktı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 432 Konutluk Isparta Merkez Aliköy Toplu Konut Uygulaması Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve iade nedeniyle İdaremiz stokunda bulunan 7 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Isparta Merkez Aliköy Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Isparta Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutun başvuruları, 08-30 Nisan 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Nisan 2010 - Detaylar için Tıklayınız
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?