En Güncel Emlak haberleri
Ordu Merkez 2. ve 3 Etap Toplu Konut Projesi / 33 Konut

 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ordu Merkez 2. ve 3 Etap Toplu Konut Projesi kapsamında 33 adet konut; B1 tipinde kurasız, başvuru önceliğine göre ve C1 ile DG tiplerinde ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. 
 
Ordu Merkez Karacaömer 2. ve 3. Etap Toplu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C.Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülecektir. Açık Satış yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 14 Ocak - 29 Mart 2013 tarihleri arasında anılan bankanın Ordu Merkez Şubesi dışındaki tüm Şubeleri tarafından kabul edilecektir.

Son Başvuru Tarihi : 29 Mart 2013 - Detaylar için Tıklayınız
TOKİ. Ordu Merkez'de 2+1 Daire 300 TL Taksitle!
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 336 konutluk Ordu Merkez Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan 16 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.
Son Başvuru Tarihi : 31 Aralık 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Ordı Merkez'de 14 Adet Konut Satacaktır
Ordu Merkez Alt Gelir Grubu Projesi kapsamında yer alan toplam 14 adet konut KURALI SATIŞ YÖNTEMİYLE; satışa sunulacak olup, konut başvuruları, 1 – 16 Haziran 2010 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş Ordu Şubesi tarafından kabul edilecektir. Konutların inşaatları tamamlanmış olup, hemen teslim edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 16 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Ordu Ünye 33 Adet Konut Satacaktır
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ordu - Ünye Toplu Konut Uygulaması kapsamında 33 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Ordu - Ünye Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Ünye Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 01 Ocak – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Ordu Merkez'de 58 Adet Konut Satacaktır
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ordu-Merkez Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilen 58 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Satışa açılmamış olan proje kapsamındaki diğer konutlar da, bloklardaki doluluk oranı dikkate alınarak etaplar halinde satışa arz edilecektir. Ordu Merkez Toplu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Ordu Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 01 Ocak- 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Ordu Ünye Konutlarında 33 Konut Şartsız-Kurasız Satışa Sunuldu
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ordu - Ünye Toplu Konut Uygulaması kapsamında 33 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Ordu - Ünye Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Ünye Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 01 Ocak – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir. Bu projemizin satış ve tanıtım ofisi adresi Şarkiye Mah.Kazım Karabekir Cad.No:40 Fiskomar Alışveriş Mrk.K:2 Tel : 0452 225 41 73
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Ordu Merkez Konutlarında 58 Konut Şartsız-Kurasız Satışa Sunuldu
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ordu-Merkez Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilen 58 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Satışa açılmamış olan proje kapsamındaki diğer konutlar da, bloklardaki doluluk oranı dikkate alınarak etaplar halinde satışa arz edilecektir. Ordu Merkez Toplu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Ordu Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 01 Ocak- 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın şubeleri tarafından kabul edilecektir. Bu projemizin satış ve tanıtım ofisi adresi Şarkiye Mah.Kazım Karabekir Cad.No:40 Fiskomar Alışveriş Mrk.K:2 Tel : 0452 225 41 73
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?