En Güncel Emlak haberleri
Edirne Keşan Yukarı Zaferiye Toplu Konut Uygulaması

 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Keşan Yukarı Zaferiye Toplu Konut Uygulaması kapsamında 165 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.        
 
Edirne Keşan Yukarı Zaferiye Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Keşan Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları 14 Ocak – 29 Mart 2013 tarihleri arasında ilgili bankanın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecektir.
 
Not: İlave edilen 4 Blok ( B2 Tipi 3 Blok, C2 Tipi 1 Blok ) 21 Ocak 2013 tarihinden itibaren satışa sunulacaktır.

Son Başvuru Tarihi : 29 Mart 2013 - Detaylar için Tıklayınız
TOKİ Keşan Beğendik'te 9 Konutu Satışa Çıkardı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Keşan-Beğendik Toplu Konut Uygulaması kapsamında 9 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Edirne Keşan Beğendik Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Beğendik Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 11 Temmuz – 30 Eylül 2011 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Eylül 2011 - Detaylar için Tıklayınız
TOKİ Edirne Keşan'da 10 Konut'u Satışa Çıkardı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Keşan Yenimuhacir Toplu Konut Uygulaması kapsamında toplam 10 konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Edirne Keşan Yenimuhacir Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri 11 Temmuz – 30 Eylül 2011 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Keşan Şubesi olacaktır.
Son Başvuru Tarihi : 30 Eylül 2011 - Detaylar için Tıklayınız
TOKİ Keşan Beğedik'te 304 Lira Taksitle!
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Keşan-Beğendik Toplu Konut Uygulaması kapsamında 19 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2011 - Detaylar için Tıklayınız
TOKİ Edirne Keşan'da 8 Konutu Satışa Çıkardı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Keşan -Yenimuhacir Toplu Konut Uygulaması kapsamında 8 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2011 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Edirne Merkez Fırınlarsırtı'nda 7 Adet Konut Satacaktır
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Merkez - Fırınlarsırtı Toplu Konut Uygulaması kapsamında stoklarımızda bulunan 7 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Edirne Merkez - Fırınlarsırtı Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Edirne Merkez Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 17 Mayıs – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecektir. Konutlar Teslimli olarak satılmaktadır.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Edirne İpsala'da 63 Adet Konut Satacaktır
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne İpsala Toplu Konut Uygulaması kapsamında 63 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Satışa açılmamış olan proje kapsamındaki diğer konutlar da, bloklardaki doluluk oranı dikkate alınarak etaplar halinde satışa arz edilecektir. Edirne İpsala Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube İpsala Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 01/01/2010 – 30/06/2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30.06.2010 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Edirne Keşan'da 8 Adet Konut Satacaktır
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Keşan-Beğendik Toplu Konut Uygulaması kapsamında 8 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Edirne Keşan Beğendik Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Beğendik Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 18 Ocak – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir. - Edirne Keşan Beğendik Projesinde 30.06.2010 tarihine kadar açık satışta bulunan konutlara ilave olarak, 19 adet konut 26.04.2010 tarihinden itibaren açık satışa sunulmuştur.
Son Başvuru Tarihi : 30.06.2010 - Detaylar için Tıklayınız
Toki Edirne Keşan'da 12 Adet Konut Satacak
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Keşan-Yenimuhacir Toplu Konut Uygulaması kapsamında 12 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Edirne Keşan Yenimuhacir Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Beğendik Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 18 Ocak 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Edirne İpsala Konutlarında 63 Daire Şartsız-Kurasız Satılacak
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne İpsala Toplu Konut Uygulaması kapsamında 63 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Satışa açılmamış olan proje kapsamındaki diğer konutlar da, bloklardaki doluluk oranı dikkate alınarak etaplar halinde satışa arz edilecektir. Edirne İpsala Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube İpsala Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 01/01/2010 – 30/06/2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir. Bu projemizin satış ve tanıtım ofisi adresi Saraçlar Cad.Özel İdare İşhanı No:105 K:1 Tel : 0284 214 94 94 Faks : 0284 214 93 00
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar için Tıklayınız
Toki'den Edirne Keşan-Beğendik'te Satılık 8 Konut
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Keşan-Beğendik Toplu Konut Uygulaması kapsamında 8 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Edirne Keşan Beğendik Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Beğendik Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 18 Ocak - 31 Mart 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : - Detaylar için Tıklayınız
Toki Edirne Keşan-Yenimuhacir Konutları'da 12 Daire Satışa Çıktı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Keşan-Yenimuhacir Toplu Konut Uygulaması kapsamında 12 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Edirne Keşan Yenimuhacir Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Beğendik Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 18 Ocak - 31 Mart 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : - Detaylar için Tıklayınız
Edirne İpsala Konutlarında Satılık 11 Daire - Fiyat Listesi
Edirne İpsala Konutlarında Satılık 11 Daireye ait fiyat tablodusur
Son Başvuru Tarihi : - Detaylar için Tıklayınız
Edirne İpsala Konutlarında Satılık 11 Daire
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca Edirne İpsala Toplu Konut Uygulaması Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve iade nedeniyle İdaremiz stokunda bulunan 11 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.
Son Başvuru Tarihi : - Detaylar için Tıklayınız
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?