En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 06.03.2015 19:34
Toki, Niğde Altunhisar'da 3+1 Daireler 405 TL Taksitle

Toki, Niğde Altunhisar'da 3+1 Daireler 405 TL Taksitle

Toki, Niğde Altunhisar Toplu Konut Uygulaması kapsamında 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Niğde Altunhisar Toplu Konut Uygulaması kapsamında 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Niğde Altunhisar Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Altunhisar Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 31 Mart - 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2010 - Detaylar İçin Tıklayınız

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ'den 8 Bin TL Peşinat + 450 TL Taksitle 2+1 Ev


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, sosyal konut edinmek isteyen vatandaşlara 8 bin lira peşinat ve aylık 450 lira taksitle 2+1 sahibi olma imkanı sunacaklarını söyledi.

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, TOKİ Başkanı M.Ergün Turan, konuk olduğu canlı yayın programında,  TOKİ'nin yakın zamanda hem yurtiçinde hem de yurt dışında farklı projeler hayata geçireceğini açıkladı.
 
TOKİ olarak lüks konutları dar gelirli vatandaşlara yönelik konut projelerini finanse etmek için inşa ettikleirni vurgulayan TOKİ Başkan Turan, TOKİ'nin sadece lüks konut ürettiğina dair bir algı olduğunu, ancak İdare olarak sosyal konut üretmek için bunu finans etmek zorunda olduklaırnı söyledi.
 
Orta ve alt gelir grubu konutlarla ilgilendikleirni ve üst segmente hitap eden konutlarla ilgilenmediklerini belirten Başkan Ergün, Türkiye genelinde özell,ikel sosyal konut sıkıntısının yaşandığı bmlgelerde çok farklı idisplinler geliştirdiklerini  ve yeni projeleri haley etmeye başladıklarını belirterek Ekim 2014 tarihinden bu yana 5 bin konutluk ihale gerçekleştirdiklerini söyledi.
 
Önümüzdeki haftalarda İstanbul'da sosyal konut projesine ilişkin kura çekilişinin gerçekletirileceğini açıklayan Başkan Ergün, yaklaşık 1500 konutun vatandaşa arz edileceğini, ayrıca Şanlıurfa'da, Gaziantep'te, Diyarbakır'da ve Manisa'da büyük çaplı projeler hayata geçirmek için hazırlandıklarını söyledi.
 
Sosyal konut edinmek isteyen vatandaşlar için 8 bin lira peşinat ve 450 lira taksitle 2+1 daireye sahip olma imkanı sunacaklarını belirten Başkan Ergün, Anadolu'da yaşayan vatandaşlar için bu şartlarda konut sahibi olmanın uygun olduğunu ve bunun da sosyal devlet anlaşıyı ile mümkün olabileceğini söyledi.
 
 
 
 
08-06-2010
Bu haber toplam 8433 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?