En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 29.03.2015 07:24
TOKİ Kayaşehir'de Satılık 434 Konut

TOKİ Kayaşehir'de Satılık 434 Konut

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, İstanbul ili Kayaşehir Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde, toplam 434 adet konut satışa sunulacaktır.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca,İstanbul ili Kayaşehir Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde, toplam 434 adet konut satışa sunulacaktır. Kura yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutlar için başvurular, T.Halk Bankası A.Ş.’nin yetkili şubeleri tarafından 10 Ocak-31 Ocak 2011 tarihleri arasında kabul edilecektir.

TOKİ Kayaşehir Konutları Satış Duyurusu ve Fiyatları İçin Tıklayın

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kayaşehir'de Lüks Konutlar İnşa Edilecek


Evvel İstanbul projesi kapsamında basın mensupları ile bir araya gelen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Kayaşehir'de kalan son arsalarda üst gelir grubuna yönelik konutlar üretileceğini söyledi..

 

Emlak Konut GYO, EYG, İntaya ve İntes tarafından Kayaşehir’de inşa edilmekte olan Evvel İstanbul projesinde  basın mensupları ile bir araya gelen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, bölgede bugüne kadar 60 bin konut üretildiğini, bunların 25 bininin sosyal konut niteliğinde olduğunu, orta gelir grubu için de proje üretildiğini, bölgede kalan son arsalarda ise üst gelir grubu için projeler geliştirileceğini söyledi.
 
Emlak Konut’un Ispartakule’de 2 bin - 2 bin 500 konutluk yeni bir proje hayata geçirmek için hazılık yaptığını açıklayan Kurum,  söz konusu projedeki konutlerın orta ve orta alt gruba hitap edeceğini, metrekare fiyatlaırnın 3 bin lirayı geçmemesi gerektiğini ve ödeme planlarının da buna göre yapılacağını söyledi.
 
Başakşehir’de yakın zamanda satışı gerçekleştirilen etabın yanında bir etap daha yükseleceğini belirten Kurum, İstanbul’da Hoşdere, Kağıthane, Maltepe, Altunizade, Ankara’da Yeni Mahalle ve Mühye ihaleleri yapılacağını,Niğde, Denizli, Eskişehir, Bursa için de ihale hazırlığında olduklarını açıkladı.
 
Emlak Konut GYO, EYG, İntaya ve İntes tarafından Kayaşehir’de 700 milyon liralık yatırım değeri ile hayata geçirilen Evvel İstanbul projesinin hemen karşısında yeni bir proje yükseleceğini de belirten EYG Gayrimenkul Geliştirme İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, projenin isminin ‘Adım İstanbul’ olacağını söyledi.
 
 
 
14-01-2011
Bu haber toplam 52497 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?