En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 25.02.2018 05:23
TOKİ, Hatay İskenderun'da 750 Kişilik Yurt İnşa Edecek

TOKİ, Hatay İskenderun'da 750 Kişilik Yurt İnşa Edecek

TOKİ, Hatay İskenderun'da 750 kişi kapasiteli öğrenci yurdu ile 1 adet konferans salonunun yapım işi için bugün saat 14:30'da ihale gerçekleştirecek..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Hatay İskenderun’da 750 kişilik öğrenci yurdu ve 1 adet konferans salonu inşaatı için bugün saat 14.30'da ihale gerçekleştireceğini duyurdu.
 
Sosyal konut, eğitim, barınma ve yurt yatırımlarına aralıksız devam eden TOKİ'nin Hatay İskenderun'da hayat geçireceği yurt projesinin ihalesi  T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Halkalı adresinde gerçekleştirilecek.
 
Söz konusu yapım işine ise sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yapılacak  yer tesliminn ardından başlanacak ve inşaat işi 550 takvim günü içinde tamamlanacak. 
 
 
İhale ayrıntılarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
19-02-2015
Bu haber toplam 63 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?