En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 29.01.2015 12:18
TOKİ Hatay Dörtyol'a 224 Konut Yapacak

TOKİ Hatay Dörtyol'a 224 Konut Yapacak

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde (TOKİ) Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca yapılacak olan 224 adetlik binanın 20 nisanda ihale edileceği belirtildi.

AK Parti Hatay Milletvekili Mustafa Öztürk, Dörtyol Kaymakamlığı ve Hatay Valiliği'nin çalışması doğrultusunda, TOKİ' nin gelir düzeyi düşük vatandaşlara yönelik Özerli Çay Mahallesi'nde gerçekleştireceği konut ve sosyal donatı projesinin yıl sonuna kadar gerçekleştirileceğini söyledi.

Talebin yoğun olması nedeniyle daha önce 192 olan konut sayısının 224'e çıkartıldığını ifade eden Öztürk, "Gerekli ön çalışmalar tamamlanmış, zemin etütleri yapılmış ve projede kullanılacak avam projeler belirlenmiştir. 20 Nisan 2011' de projenin ihalesi yapılarak biran önce bitirilmesi için gerekli bütün imkânlar kullanılmıştır. Vatandaşların uygun koşullarda ev sahibi olabilmeleri için çalışmalar hızla yürütülmektedir" dedi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Hatay Dörtyol'da Kiralık Meyve Bahçesi + Tarım Arazisi


Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü, Hatay Dörtyol'da bulunan narenciye ve meyve bahçeleri ile tarım arazilerini kiraya vermek için 27 Kasım tarihinde ihale gerçekleştirecek..

 

Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü, Hatay Dörtyol, Yeniyurt ve Yeşilköy beldelerinde bulunan toplam 62 taşınmazı kiraya vermek için ihale gerçekleştireceğini duyurdu.
 
Narenciye ve meyve bahçeleri ile tarım arazilerinden meydana gelen söz konusu taşınmazlar  “Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Mal ve Hizmet Satım ve Değerlendirme Yönetmeliği” esasları dâhilinde 27 Kasım 2014 günü saat 10.00'da TP Petrol Dağıtım A.Ş. Dörtyol İşletme Şefliği, 31601 Dörtyol/HATAY adresinde gerçekleştirilecek ihale ile kiraya verilecek.
 
Mülkiyeti Türkiye Petrolleri A.O'na ait olan taşınmazlardan meyve  ve narenciye bahçesi niteliğinde olanların üzerinde zeytin, nar, dut, mandalina, greyfurt ve portakal ağaçları bulunuyor.
 
İhale ayrıntılarına ulaşmak için TIKLAYINIZ
23-02-2011
Bu haber toplam 22740 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?