En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 22.03.2018 11:54
TOKİ Gaziantep'e 100 Yataklı Hastane Yapacak

TOKİ Gaziantep'e 100 Yataklı Hastane Yapacak

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Gaziantep-Islahiye'ye 100 yataklı hastane, Ardahan-Göle Gülenter'e 352 adet konut sosyal donatı, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatlarını yaptırmak üzere ihale açtı.
Gaziantep Islahiye'ye konvansiyonel kalıp sistemiyle 100 yataklı hastane inşaatı, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatını yaptıracak. Yer tesliminden itibaren 700 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesi, 18 Kasım 2009 tarihinde saat 14.30'da TOKİ'de açık ihale usulü ile yapılacak. İhaleye sadece yerli firmalar katılabilecek.ARDAHAN GÖLE GÜLENTER KONUTLARI

TOKİ Ardahan Göle Gülenter'e 352 adet konut ticaret merkezi cami, şadırvan adaiçi genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatını yaptıracak. İhale, 4 Aralık 2009 tarihinde saat 14.30'da TOKİ'de açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek. Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan ihale ile tünel kalıp sistemiyle 352 adet konut 1 adet ticaret merkezi 1 adet cami 1 adet şadırvan adaiçi genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı gerçekleştirilecek. Söz konusu ihaleye yerli ve yabancı tüm firmalar katılabilecek.İHALE KOŞULLARI

Gaziantep-Islahiye'ye 100 yataklı hastane, Ardahan-Göle Gülenter'e 352 adet konut sosyal donatı, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatları ihalelerine katılmak isteyenler şartnameyi her iş için ayrı bedel ödeyerek TOKİ'den temin edebilecekler. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları belirtilen ihale tarihlerinde ihale saatine kadar TOKİ'ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşmesi imzalanacak. Söz konusu ihalelerde işin tamamı için teklif verilecek.

AA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
13-03-2010
Bu haber toplam 7380 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?