En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 21.04.2018 06:30
TOKİ Düzce Boğaziçi'nde 102 Konut İnşa Edecek

TOKİ Düzce Boğaziçi'nde 102 Konut İnşa Edecek

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Düzce'nin Boğaziçi ilçesinde toplam 102 konutun yer alacağı yeni bir toplu konut uygulaması hayata geçirecek..

 

 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, 13 Mart Pazartesi günü, Düzce'nin Boğaziçi İlçesi Şekerpınar Mahallesi'nde inşa edilecek 102 konutun yapım işi için ihale düzenledi. Söz konusu ihale konutların yanı sıra büfe ile altyapı ve çevre düzenleme işini de kapsadı.
 
Yatay mimari konseptli olacak Düzce Boğaziçi Konutları projesinde daireler 2+1 planında inşa edilecek olup bloklar ise, zemin+2 ve zemin+3 yüksekliğinde olacak. Projede modernize edilmiş yöresel mimari uygulaması yapılacak.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
14-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?