En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 23.02.2018 22:22
TOKİ Denizli'de 68 Bin 324 TL'ye Daire Satıyor

TOKİ Denizli'de 68 Bin 324 TL'ye Daire Satıyor

Denizli Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğiyle Aktepe Mahallesi Akvadi Mevki'ne yapılan Ak Evler'den 97'si, 6 bin lira peşinat ve kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere çekilişsiz kurasız başvuru önceliğine göre satışa sunuldu.

İşbirliği kapsamında TOKİ Finansman Dairesi Başkanı Ayhan Karaca, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci'yi makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcıları Osman Zolan, Mustafa Ünal ve Nilgün Ök'ün de hazır bulunduğu ziyarette Finansman Müdürü Ayhan Karaca, TOKİ'nin Türkiye genelinde yeni bir uygulama başlattığını, uygulamayla dar gelirli herkesin konut sahibi olabileceğini söyledi. Kampanyada Denizli'deki Ak Evler'deki 97 konutun da bulunduğunu kaydeden Karaca, "'Kampanya 10 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir. Konutlar 120 metrekare ve 3 oda 1 salonu olan konutlardır. Satış fiyatları ise katına ve yönüne göre değişiyor. Buna göre konutların fiyatları 68 bin 324 lira ile 98 bin 936 lira arasında değişiyor. Tüm konutlar için 6 bin lira peşinat seçeneği bulunuyor. Satışlar, çekilişsiz kurasız başvuru önceliğine göre yapılıyor ve ara ödeme bulunmuyor. Ayrıca önceki satışlarda aranan şartlar da kaldırıldı. Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin bir hane halkı adına 1 adet başvuru yapması ve sözleşme uyarınca sahip oldukları hak ve hükümlülükleri anahtar teslim tarihinden itibaren 1 yıl süreyle 3. kişilere devir ve temlik edemez şartları da kaldırıldı" dedi. Müdür Karaca, konutların hemen teslim edileceğini, dileyen alıcıların istediği zaman konutlarına taşınabileceğini sözlerine ekledi

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci de yıllarca Bağırsak Deresi olarak bilinen alanın son yıllardaki çalışmalarla Ak Vadi şekline dönüştürüldüğünü ve TOKİ konutlarıyla burada yeni bir hayatın başladığını söyledi. Denizli Belediyesi'nin Ak Vadi'deki alana Denizli'nin en büyük parklarından birini yapacağı belirten Başkan Zeybekci, "Baharla birlikte TOKİ konutlarını kapsayan alanda park yapacağız. Park 400 dönüm alanıyla Denizli'nin en büyük parklarından biri olacak. Sonbaharla birlikte bölgenin bulunduğu alanın çehresi değişecek. Bölgede yaşayan vatandaşların dinlenebilmeleri, spor yapabilmeleri ve stres atarak zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya devam edeceğiz" dedi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Evora Denizli'de Yüzde 5 Peşinat ve 240 Ay Vade


Teknik Yapı tarafından Emlak Konut GYO'nun Denizli arsası üzerinde inşa edilmekte olan Evora Denizli projesinde 20 yıla kadar vadeli satışlar devam ediyor..

 

Emlak Konut GYO'nun Denizli arsası üzerinde Teknik Yapı imzasıyla yükselen Evora Denizli projesinde yüzde 5 peşinatla 20 yıla kadar vadeyle ev sahibi olmak mümkün.
 
"Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasına dahil olan Evora Denizli projesinde 20 yıla kadar 0,79 vade farklı, 10 yıla kadar 0,45 vade farkı, 5 yıla kadar ise sıfır vade farkı uygulanmakta olup peşinat ise daire bedelinin yüzde 5'i olarak hesaplanıyor.
 
115 bin 291 metrekare arsa üzerinde 1,500 konut olarak yükselen dev yaşam alanı Evora Denizli'de 1+1'den 4+1'e farklı tiplerde dairelerin yanı sıra yüzme havuzları, gölet alanları, fitness center, yürüyüş alanları, basketbol sahasu, çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otoparklar, yazlık sinema ve geniş balkonlar da bulunuyor.
 
2019 Mayıs'ta teslim edilmesi planlanan Evora Denizli projesinde 1+1'lerin fiyatları 225 bin 500 TL'den başlıyor.
18-01-2011
Bu haber toplam 32901 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?