En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 21.11.2014 19:46
TOKİ Denizli'de 68 Bin 324 TL'ye Daire Satıyor

TOKİ Denizli'de 68 Bin 324 TL'ye Daire Satıyor

Denizli Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğiyle Aktepe Mahallesi Akvadi Mevki'ne yapılan Ak Evler'den 97'si, 6 bin lira peşinat ve kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere çekilişsiz kurasız başvuru önceliğine göre satışa sunuldu.

İşbirliği kapsamında TOKİ Finansman Dairesi Başkanı Ayhan Karaca, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci'yi makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcıları Osman Zolan, Mustafa Ünal ve Nilgün Ök'ün de hazır bulunduğu ziyarette Finansman Müdürü Ayhan Karaca, TOKİ'nin Türkiye genelinde yeni bir uygulama başlattığını, uygulamayla dar gelirli herkesin konut sahibi olabileceğini söyledi. Kampanyada Denizli'deki Ak Evler'deki 97 konutun da bulunduğunu kaydeden Karaca, "'Kampanya 10 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir. Konutlar 120 metrekare ve 3 oda 1 salonu olan konutlardır. Satış fiyatları ise katına ve yönüne göre değişiyor. Buna göre konutların fiyatları 68 bin 324 lira ile 98 bin 936 lira arasında değişiyor. Tüm konutlar için 6 bin lira peşinat seçeneği bulunuyor. Satışlar, çekilişsiz kurasız başvuru önceliğine göre yapılıyor ve ara ödeme bulunmuyor. Ayrıca önceki satışlarda aranan şartlar da kaldırıldı. Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin bir hane halkı adına 1 adet başvuru yapması ve sözleşme uyarınca sahip oldukları hak ve hükümlülükleri anahtar teslim tarihinden itibaren 1 yıl süreyle 3. kişilere devir ve temlik edemez şartları da kaldırıldı" dedi. Müdür Karaca, konutların hemen teslim edileceğini, dileyen alıcıların istediği zaman konutlarına taşınabileceğini sözlerine ekledi

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci de yıllarca Bağırsak Deresi olarak bilinen alanın son yıllardaki çalışmalarla Ak Vadi şekline dönüştürüldüğünü ve TOKİ konutlarıyla burada yeni bir hayatın başladığını söyledi. Denizli Belediyesi'nin Ak Vadi'deki alana Denizli'nin en büyük parklarından birini yapacağı belirten Başkan Zeybekci, "Baharla birlikte TOKİ konutlarını kapsayan alanda park yapacağız. Park 400 dönüm alanıyla Denizli'nin en büyük parklarından biri olacak. Sonbaharla birlikte bölgenin bulunduğu alanın çehresi değişecek. Bölgede yaşayan vatandaşların dinlenebilmeleri, spor yapabilmeleri ve stres atarak zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya devam edeceğiz" dedi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

AquaCity Denizli'de 0 Peşinat


Sinpaş tarafından Denizli'de hayata geçirilmekte olan AquaCity Denizli projesinde 0 peşinat, 80 aya varan vade farksız taksit gibi cazip koşullarda konut sahibi olunabiliyor..

 

AquaCity Denizli Nerede

Denizli'de İzmir Asfaltı Üzeri 5. kilometresi Adnan Menderes Bulvarı'nda Metro Market yanında bulunan Eski EGS Park yerinde yükselmekte olan AquaCity Denizli projesi Sinpaş tarafından inşa ediliyor. 210 bin 721 metrekare arsa alanına sahip olan proje  Denizlispor Tesisleri'nin yanı başında konumlandırılmakta olup Kongre ve Fuar Merkezi'ne de çok yakın mesafede bulunuyor. Ayrıca projenin hemen yanında  Metro Gross Market yer alıyor.
 
 
 
 
 
1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşan 1800 konutluk AquaCity Denizli projesinde yüksek kuleler, yalı, kumsal, göl ve bahçe evleri bulunacak.
 
AquaCity Denizli Konut Fiyatları
Projede konut fiyatları 183.000 liradan başlayıp 709.000 liraya kadar yükseliyor.
 
AquaCity Denizli Ödeme Seçenekleri
AquaCity Denizli'de 0 peşine 40 ay, yüzde 20 peşine 50 ay, yüzde 30 peşine 60 ay, yüzde 40 peşine 70 ay, yüzde 50 peşine ise 80 ay vade farksız taksit ile konut sahibi olunabiliyor.
 
AquaCity Denizli Sosyal Donatılar
Aqua Beach bölümü için Maldivler'den kum getirien AquaCity Denizli projesinde  açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, kapalı otopark, fitness center ve kafe de bulunuyor.
 
AquaCity Denizli Teslim Tarihi
Projenin 2017 yılının Haziran ayında tamamlanması hedefleniyor.
 
 
 
18-01-2011
Bu haber toplam 31485 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?