En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 29.03.2015 15:28
TOKİ Denizli'de 68 Bin 324 TL'ye Daire Satıyor

TOKİ Denizli'de 68 Bin 324 TL'ye Daire Satıyor

Denizli Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğiyle Aktepe Mahallesi Akvadi Mevki'ne yapılan Ak Evler'den 97'si, 6 bin lira peşinat ve kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere çekilişsiz kurasız başvuru önceliğine göre satışa sunuldu.

İşbirliği kapsamında TOKİ Finansman Dairesi Başkanı Ayhan Karaca, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci'yi makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcıları Osman Zolan, Mustafa Ünal ve Nilgün Ök'ün de hazır bulunduğu ziyarette Finansman Müdürü Ayhan Karaca, TOKİ'nin Türkiye genelinde yeni bir uygulama başlattığını, uygulamayla dar gelirli herkesin konut sahibi olabileceğini söyledi. Kampanyada Denizli'deki Ak Evler'deki 97 konutun da bulunduğunu kaydeden Karaca, "'Kampanya 10 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir. Konutlar 120 metrekare ve 3 oda 1 salonu olan konutlardır. Satış fiyatları ise katına ve yönüne göre değişiyor. Buna göre konutların fiyatları 68 bin 324 lira ile 98 bin 936 lira arasında değişiyor. Tüm konutlar için 6 bin lira peşinat seçeneği bulunuyor. Satışlar, çekilişsiz kurasız başvuru önceliğine göre yapılıyor ve ara ödeme bulunmuyor. Ayrıca önceki satışlarda aranan şartlar da kaldırıldı. Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin bir hane halkı adına 1 adet başvuru yapması ve sözleşme uyarınca sahip oldukları hak ve hükümlülükleri anahtar teslim tarihinden itibaren 1 yıl süreyle 3. kişilere devir ve temlik edemez şartları da kaldırıldı" dedi. Müdür Karaca, konutların hemen teslim edileceğini, dileyen alıcıların istediği zaman konutlarına taşınabileceğini sözlerine ekledi

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci de yıllarca Bağırsak Deresi olarak bilinen alanın son yıllardaki çalışmalarla Ak Vadi şekline dönüştürüldüğünü ve TOKİ konutlarıyla burada yeni bir hayatın başladığını söyledi. Denizli Belediyesi'nin Ak Vadi'deki alana Denizli'nin en büyük parklarından birini yapacağı belirten Başkan Zeybekci, "Baharla birlikte TOKİ konutlarını kapsayan alanda park yapacağız. Park 400 dönüm alanıyla Denizli'nin en büyük parklarından biri olacak. Sonbaharla birlikte bölgenin bulunduğu alanın çehresi değişecek. Bölgede yaşayan vatandaşların dinlenebilmeleri, spor yapabilmeleri ve stres atarak zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya devam edeceğiz" dedi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Aqua City Denizli'de 2+1 Daire 263.000 Lira


İlk etabında satış sürecinin devam ettiği Sinpaş Aqua City Denizli projesinde fiyatlar 187.000 lira seviyesinden başlangıç gösteriyor..

 

900 dairelik ilk etabı kısa süre önce satışa açılan Aqua City Denizli projesinde fiyatlar 187 bin lira seviyesinden başlıyor.
 
210 bin metrekarelik alan üzerinde yükselmekte olan projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde tasarlanmış dairelerin yer aldığı proje Sinpaş Yapı güvencesi ile Denizli'de, Ege Bölgesi'nin en büyük temalı konut projesi olarak yükseliyor.
 
Konut alanlarının 72 ile 214 metrekare arasında değiştiği Aqua City Denizli'de bungalovlar, seyir terasları, açık hava sineması, tropik ağaçlar, palmiyeler, göl kenarlarında yürüyüş yolları, çardaklar, su kaydırakları gibi ekstra donatılar da yer alıyor. Sahil kısmındaki kumun Maldivler'den getirildiği projede huzurlu ve eğlenceli tatil havasında b,ir yaşam vaad ediliyor.
 
İlk teslimlerin 2017 yılında başlayacağı Aqua City Denizli'de 1+1 daireler 187 bin TL, 2+1 daireler 263 bin TL, 3+1 daireler 360 bin TL, 4+1 daireler  ise 420 bin TL'den başlangıç gösteriyor.
 
 
 
 
18-01-2011
Bu haber toplam 32838 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?