En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 18.03.2018 15:50
TOKİ'den Kepez'de Satılık Arsa

TOKİ'den Kepez'de Satılık Arsa

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kepez beldesindeki 629 numaralı parselin arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini ihaleye çıkardı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kepez beldesindeki 629 numaralı parselin arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini “ açık ihale usulü'' ile gerçekleştirilecek. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan TOKİ yetkilileri; “Uluslararası olmayan ihaleye, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimleri de katılabilecek. Firmalar, ihaleye ait şartnameyi TOKİ'den satın alabilecekler. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, 27 Aralık 2010 tarihinde saat 14.00'e kadar TOKİ'ye verilecek. Buna göre teklifler, aynı gün, aynı yerde istekliler huzurunda ihale komisyonu tarafından açılacak. Değerlendirme sonucu uygun görülecek istekliler, 3 Ocak 2011 tarihinde ve saat 14.00'te yapılacak ikinci oturuma davet edilecek” dediler.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
15-12-2010
Bu haber toplam 10572 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?