En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 18.03.2018 19:22
TOKİ Burdur'da 102 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla 4 Konut Satıyor

TOKİ Burdur'da 102 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla 4 Konut Satıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Burdur Gölhisar ve Tefenni'de fiyatları 102 bin lira ile 117 bin lira arasında değişen 4 konutu satışa çıkardı..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Burdur Gölhisar ve Tefenni'de hayata geçirilen topklu konut uygulamalası kapsmaında 4 adet konutu kurasız başvuru önceliğine göre açık satışa sunuyor.
 
30 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek başvurular T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek olup satışa çıkan konutların fiyatları ise 102 bin lira ile 117 bin lira arasında değişiyor.
 
 TOKİ Burdur Gölhisar Satış Duyurusu İçin TIKLAYINIZ
 TOKİ Burdur Gölhisar Fiyat Bilgisi İçin TIKLAYINIZ
 
 
TOKİ Burdur Tefenni Satış Duyurusu İçin TIKLAYINIZ
TOKİ Burdur Tefenni Fiyat Bilgisi İçin TIKLAYINIZ
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
14-08-2014
Bu haber toplam 2085 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?