En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 30.01.2015 20:32
TOKİ Akyazı Stadı Projesi

TOKİ Akyazı Stadı Projesi

TOKİ'nin Trabzonspor'un maçlarını oynayacağı Akyazı Projesi'nin görüntülerini yayınladı

TOKİ, Akyazı Projesi’nin son şekliyle fotoğraflarını yayınladı. Muhteşem bir görüntüye sahip olan 660 dönümlük dolgu alanı üzerinde yer alan projenin tamamlanmış şeklinde gece görüntüsü yer alıyor.

Trabzon’un ve Trabzonsporluların dört gözle beklediği Akyazı Projesi ile ilgili TOKİ bazı fotoğraflar ve bilgiler yayınladı.

Anadolu kulüplerinin kullandığı yorgun statları yenileyen TOKİ Trabzonspor’a da dünya standartlarında bir stat kazandıracak. Trabzon Akyazı Spor ve Kültür kompleksi, Karadenizin doldurulmasıyla elde edilecek alana yapılacak. Türkiye’nin en kapsamlı spor komplekslerinden biri olacak Akyazı Projesi, 660 dönümlük dolgu alan üzerinde yer alacak.

Dolgu ve tahkimat işlemlerinin tamamlanmasından sonra Trabzonspor’un maçlarını oynayacağı 40 bin kişilik stadın yapımına başlanacak. Proje kapsamında; 40 bin kişilik stadın yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binası, 3 bin seyirci kapasiteli kapalı spor salonu, 1 adet doğal, 1 adet sentetik yüzeyli çim futbol sahası, 6 adet açık tenis kortu, 1 adet 3 bin seyircili centerkort (izleyici alanları bulunan tenis kortu), kamp eğitim merkezi binası ile çevresinde 3 adet doğal çim yüzeyli futbol sahası, 1 adet açık basketbol, voleybol ve tenis sahası ile sporla ilgili diğer sosyal donatı alanlarının da yer alacağı spor kompleksi hizmete sunulacak. Stat inşaatının başlatılması için denize dolgu işlemleri hızla yürütülüyor. TOKİ Akyazı Stadının temelini atmak için gün sayıyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Konya Yazır Konutlarında Seçim Süreci Başladı


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın seçim sürecini 26 Ocak'ta başlattığı Konya Yazır TOKİ Konutları için son gün 30 Ocak..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından, Konya Selçuklu Yazır’da hayata geçirlien toplu konut uygulamasındaki konutlar hak sahiplerinin seçimine sunuldu.
 
TOKİ'nin 26 Ocak tarihinde seçim sürecini başlattığı Konya Yazır TOKİ Konutları kapsamındaki 20 konut için süreç 30 Ocak 2015 tarihinde sona erecek.
 
Seçime sunulan konutlar 75 metrekare ile 121 metrekare alanlı, 2+1 ve 3+1 tiplerinde olup tahmini bedelleri 68 bin 250 lira ile 126 bin 408 lira arasında farklılık gösteriyor.
 
 
Sözleşme imzalama duyurusunu görüntülemek için TIKLAYINIZ
Fiyat listesini görüntülemek için TIKLAYINIZ
21-04-2011
Bu haber toplam 33180 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?