En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 18.12.2014 22:15
Şırnak Üniversitesi'nin Yeni Kampüsü TOKİ'den

Şırnak Üniversitesi'nin Yeni Kampüsü TOKİ'den

Toplu Konut İdaresi, Şırnak Üniversitesi'ne modern bir kampüs inşa edecek.
Şırnak Üniversitesi`nin Kuza mevkiindeki Mehmet Emin Acar Kampüsü`nün "Halihazır Haritası, Yerleşke ve Avan Projeleri" tamamlandı.
 
Rektör Prof. Dr. Ali Akmaz tarafından 2 Aralık günü İnşaat Yapım İhalesinin başlatılması için TOKİ Başkanlığı`na teslim edilen projelerin yapım ihalesinin hemen ardından inşaatına başlanması bekleniyor. Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz konuyla ilgili açıklamasında, "Yeni Mahalle Kuza mevkiindeki kampus arazimizin Halihazır Haritası, Yerleşke ve Avan Projeleri tamamlandı. Böylece Üniversitemiz tarafından yapılması gereken bütün işlemler bitmiş oldu. TOKi`den aldığımız bilgiler doğrultusundada ihaleden sonra en kısa zamanda inşaatın yapımına başlanacağını ifade edebiliriz. Başta Şırnak Halkı olmak üzere tüm Türkiye`ye hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi. 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak'ta Peşinatsız + 390 TL Taksitle Konut Satıyor


TOKİ, Şırnak Güçlükonak Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 11 adet konut için başvuru sürecini başlattı. Konutlar peşinatsız ve aylık 390 bin lira taksitle alıcı bekliyor..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Şırnak Güçlükonak Toplu Konut Uygulaması kapsamında inşa edilen ve stokta bulunan toplan 11 konut için başvuru sürecini bugün başlattı.
 
Kurasız başvuru önceliğine satılacak olan konutlar, peşinatsız 240 ay vade ile açık satışa sunulacak olup taksitler 390 lira seviyesinden başlayacak.
 
Şırnak Güçlükonak Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şırnak Cizre Şubesi olacak. 
 
Başvuru süreci ise 31 Aralık 2014 tarihinde sona erecek.
 
Satış duyurusuna ulaşmak için TIKLAYINIZ
Fiyat bilgisine ulaşmak için TIKLAYINIZ
07-12-2011
Bu haber toplam 5556 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?