En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 20.12.2014 02:56
Manisa Gördes'te Yapılacak TOKİ Konutları

Manisa Gördes'te Yapılacak TOKİ Konutları

Toplu Konut İdaresi (TOKİ)´nin, Manisa´nın Gördes ilçesinde yapacağı alt ve orta gelirli vatandaşlara yönelik 168 konutun ihale tarihi belirlendi.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ)´nin, Manisa´nın Gördes ilçesinde yapacağı alt ve orta gelirli vatandaşlara yönelik 168 konutun ihale tarihi belirlendi. Ankara'daki ihale, 2 Mart 2011 günü saat 14.30'da başlayacak.
Adnan Menderes Mahallesi'nde inşa edilecek konutların fiyatları, 72 bin ile 101 bin lira arasında değişecek Ödemeler, 180 ay taksitle yapılacak. Konut alanında bir cami ve bir alışveriş mağazası da bulunacak. Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, yaptığı açıklamada, "TOKİ işbirliğiyle yapacağımız bu konutlar sayesinde ilçenin sıkıntısını çözeceğiz. Gördes´e hayırlı olsun." dedi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Manisa Kent Park Mart Ayında Açılacak


Manisa Büyükşehir Belediyesi projesi olarak 170 dönümlük alanda gerçekleştirilmekte olan Kent Park, Mart ayında gerçekleştirilecek Kent Parkı 475. Uluslararası Manisa Mesir Festivali haftası içerisinde hizmete açılacak..

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 170 dönümlük alan üzerine inşa edilen Kent Park projesinde sona yaklaşıldı. Lale sezonu olan Mart'ta mesir festivaliş kapsmaında hizmete açılacak olan projede son rötuşlar yapılıyor.
 
Kent Park'a giderek incelemelerde bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, proje çalışmalarının hızlandırılması ve tespit ettiği bazı eksikliklerin giderilmesi için talimat verdi.
 
Kent Parkı 475. Uluslararası Manisa Mesir Festivali haftası içerisinde açılacağını belirten Başkan Ergün, Manisa’nın simgesi olan lalenin mevsiminde açılışın gerçekleştirileceğini, parkın açılması ile birlikte dev bir hizmetin manisa'ya kazandırılmış olacağını söyledi.
 
Toplu taşıma ile kolay ulaşılabilir bir konumda hayata geçirilmekte olan Kent Park projesinde, her türlü oyun aktivitesine uygun alanlar, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları ve ailelerin kaliteli vakit geçirebileceği sosyal alanlar bulunacak.
25-01-2011
Bu haber toplam 8325 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?