En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 22.03.2018 11:45
Gaziantep Toki Duyuruları

Gaziantep Toki Duyuruları

Gaziantap'te ki yapımı devam eden ya da tamamlanmış olan Toki konutları konutları hakkında merak ettiğiniz her şey.
Toplu İdaresi Başkanlığı ( TOKİ) tarafından Türkiye'nin neredeyse her noktasına birçok önemli projeler yapıldı ya da yapılmaya başlandı. Ekonomik ve kültürel yapısı ile sürekli büyüme ivmesini yakalayan şehirlerimizden birisi olan Gaziantep'te bu projeye ev sahipliği yapan şehirlerimizden bir tanesi.Toplu İdaresi Başkanlığı ( TOKİ) tarafından Gaziantep'te yapımı devam eden ve tamamlanmış olan birçok proje ve bu projeler hakkındaki duyurulara aşağıdaki kaynaktan ulaşabilirsiniz.
 
Kaynak: https://www.toki.gov.tr/programlar/ihale/c_illist.asp?x_ilkodu=27

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
15-01-2015
Bu haber toplam 630 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?