En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 22.02.2018 13:04
Gaziantep 50 Bin Konut Projesi Planları İncelendi

Gaziantep 50 Bin Konut Projesi Planları İncelendi

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'ı ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, daha önce açıkladığı 50 bin konutluk projenin planlarını inceledi..

 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan’ı ziyaret ederek, Gaziantep'te inşa edilecek olan 50 bin konut ve yeni konut alanlarına ilişkin planları inceledi.
 
Çevre illerden aldığı göç ile birlikte nufüsü 2 milyona yaklaşan Gaziantep'inartan konut ihtiyacını karşılamak için çalışma başlatan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, TOKİ Başkanı Turan ile bir toplantı gerçekleştirdi. Daha önce açıklanan 50 bin konutluk projeye ilişkin planların incelendiği toplantıda konutların yapılacağı alanlara ilişkinkritik yapıldı.
 
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, dar gelirli ailelerin konut ihtiyacının karşılanması için kentte ilk etapta 50 bin konut üretileceğini, söz konusu konutların Geneyik, Burç, Karakuyu, Yalnızbağ bölgelerinde ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yakınlarında hayata geçirlerek bölgede yeni bir yaşam alanı oluşturulacağını açıklamıştı.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Bitlis Merkez Konutları Satışa Çıktı


TOKİ, Bitlis Merkez Toplu Konut Uygulaması kapsamında Bitlis'te inşa edeceği 83 adet konut için başvuru sürecini başlattı..

 

 
 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 83 adet konut olarak hayata geçirilecek olan TOKİ tarafından Bitlis Merkez Toplu Konut Uygulaması için başvuru tarihleri 6 Mart 2017 ile 30 Haziran 2017 arası olarak duyuruldu.
 
Proje kapsamında satışa açılan 3+1 dairelerin fiyatları 135 bin 92 lira ile  165 bin 831 lira arasında değişirken alıcıların gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkı bulunuyor.
 
,
 
02-07-2015
Bu haber toplam 63 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?