En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 01.03.2015 08:53
Çorum'da Boş Kalan TOKİ Konutları İçin Son Gün 17 Nisan

Çorum'da Boş Kalan TOKİ Konutları İçin Son Gün 17 Nisan

Çorum Valiliği Sosyal yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Çorum'a yapılacak Toki Konutları'ndan boş kalan 1+1 daireler 17 Nisan'a kadar başvuru yapılabilecek..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nce (TOKİ) Çorum'a yaptırılan 1+1 konutlardan boş kalan konutlara sahip olmak için 17 Nisan'a kadar müracaatta bulunulabilecek. 
 
Çorum Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan (SYDV) yapılan yazılı açıklamada, sosyal güvenceden yoksun, fakir ve muhtaç durumdaki vatandaşlar için TOKİ tarafından kente yaptırılan 45 metrekare büyüklüğündeki 160 adet 1+1 konutlardan 34 tanesinin boş kaldığı belirtildi. 
 
Boş kalan konutların satışa sunulması için SYDV ile TOKİ arasında ek protokol yapıldığının bildirildiği açıklamada, konutlara sahip olmak isteyenlerin gerekli belgelerle 17 Nisan'a kadar Çorum SYDV'ye başvurabilecekleri kaydedildi. 
 
 
Kaynak: tokitoplukonut.com
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

KayaCity Residence'ta Aidatsız Konut Fırsatı


KayaCity Residence'ta satışı devam eden hemen teslim dairelere 5 yıl aidat ödemesiz olarak sahip olmak mümkün. Projede 2+1 daireler 304 bin lira..

 

Celaloğlu İnşaat'ın 235 konut olarak planladığı Kayacity Residence projesi Başakşehir'de konumlanmakta olup  Kanal İstanbul manzaralı tek proje olma özelliğine sahip olarak yükeliyor. 15 bin 600 metrekare arsa alanına sahip olan projede sınırlı sayıdaki dairenin satışı devam etmekte olup hemen teslim fırsatı sunuluyor.
 
Yeni konut alanların 5 yıllık site aidatının Celaloğlu İnşaat tarafındanö ödendiği  Kayacity  Residence'ta 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edilen daire seçenekleri sıralanıyor. Pilates stüdyosu, fitness center, Türk hamamı, buhar odası, sauna ve kapalı yüzme havuzu da proede yer alan donatılar arasında yer alıyor.
 
114 metrekare alana sahip 2 oda 1 salon dairelerin 304 bin lirada b aşlayan fiyatlarla satıldığı Kayacity Residence'ta cazip ödeme seçenekleri ile ev sahibi olunabiliyor.
 
 
 
27-03-2012
Bu haber toplam 4932 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?