En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 17.03.2018 14:33
Burdur Çavdır 2. Etap Toplu Konut Projesi Teslim Süreci Tamamlanıyor

Burdur Çavdır 2. Etap Toplu Konut Projesi Teslim Süreci Tamamlanıyor

Burdur Çavdır 2. Etap Toplu Konut Projesi kapsamında inşa edilen 118 konutun 16 Haziran tarihinde başlayan teslim süreci bugün tamamlanıyor.

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Burdur’da konumlandırılan Burdur Çavdır 2. Etap Toplu Konut Projesi kapsamında inşa ettirilen ve Çavdır Belediyesi  tarafından konut alıcısı temin edilen toplam 118 adet konut için 16 Haziran'da başlayan teslim süreci bugün tamamlanıyor.
 
118 adet konutun teslimleri konut teslim programı çerçevesinde gerçekleştirilecek.
 
Konut teslim programına ulaşmak için TIKLAYINIZ
 
 
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
25-06-2014
Bu haber toplam 2016 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?