En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Toki 18.03.2018 17:28
313 Adet Satılık Emlak TOKİ’den

313 Adet Satılık Emlak TOKİ’den

TOKİ mülkiyetinde bulunan 311 adet işyeri ve 2 adet konut olmak üzere toplam 313 adet taşınmaz, 06 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleştirilecek Açık Artırma (teklif alma) ile satışa sunulmuştur.

Satış işlemlerine yönelik reklam, tanıtım, pazarlama ve satış organizasyonu hizmetleri Eskidji A.Ş. tarafından yerine getirilecektir.

Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankalar tarafından yetkilendirilmiş şubeler aracılığı ile kabul edilecektir.

Bununla birlikte, teklif alma sonrası Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalatma işlemleri yine anılan Bankalar tarafından belirlenecek Temerküz Şubeler aracılığı ile yürütülecektir. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde müzayedenin yapılacağı solon önlerinde kurulacak stantlarda ve Banka şubelerinde başvuru kabul edilecektir.

* 06 Mayıs 2010 tarihinde (açık artırma gününde) T.C. Ziraat Bankası A.Ş., T. Halk Bankası A.Ş. ve Eskidji A.Ş. aracılığı ile başvuru yapmak imkan dahilindedir.

BAŞVURU SIRASINDA NELER GEREKECEK

- Fotoğraflı nüfus cüzdanı örneği, – Vatandaşlık kimlik ve Vergi sicil numaraları,

- Yetkili Banka Şubelerine Nakit olarak;

- muhammen bedeli 20.000.- (Yirmibin) TL ye kadar olanlar için 2.000.- (İkibin) TL,

- muhammen bedeli 100.000.- (Yüzbin) TL ye kadar olanlar için 5.000.- (Beşbin) TL,

- muhammen bedeli 100.000.- (Yüzbin) TL ile 200.000.- (İkiyüzbin) TL arasında olanlar için 10.000.- (Onbin) TL,

- muhammen bedeli 200.000.- (İkiyüzbin) TL nin üstünde olan taşınmazlar için 50.000.- (Ellibin) TL katılım teminatı ödemek zorundadırlar.

- Başvuruların vekaleten yapılması durumunda, satışlarla ilgili tüm belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhütlerde bulunma yetkisini içeren vekaletname,

- Başvuru bir tüzel kişilik adına yapılacak ise, Şirketin yetki belgesi ve yetkili kişinin vekalet ile imza sirküleri. (Alıcılar başvuru sırasında Açık Artırma Satış Şartnamesini imzalayacaklardır.)

AÇIK ARTIRMA YERİ VE SAATİ

- Yer: Merkez İstanbul Eskidji Yenibosna / İSTANBUL, naklen canlı bağlantı Toki Salonu Bilkent / ANKARA, ses bağlantılı Mavi Sürmeli Oteli Seyhan / ADANA ve İzmir Bölge Ortaklığı Alsancak / İZMİR
- Saat: 14:00


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
27-04-2010
Bu haber toplam 20316 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?