En Güncel Emlak haberleri
Taşoluk İnci Villaları

Taşoluk İnci Villaları

Taşoluk İnci Villaları Karaburun ve Yeniköy sahillerine sadece 10 dakikaTerkos götüne ve Karadeniz'e yakın, ormanın içinde, Tem Otoyolu ve yakında açılacak 3,köprü bağlantı yollan ile İstanbul'un yeni gözdesi olacak Taşoluk İnci Villaları sınırlısayıdaki havuzlu ve havuzsuz 23 villası ile içinizdeki mutluluğu yansıtacak
Şehir: Istanbul Avrupa
İlçe: Gaziosmanpaşa
Web Sitesi: http://www.incivillalari.com

..
Hızla süren yol yapım çalışmaları sonrasında kentin merkezine 15-20 dakika mesafede
ulaşılabilecek.

Sosyal alanları, spor kompleksleri, yürüyüş alanları, çocuklar İçin oyun alanları, kütüphane, okul, kreş, sağlık evi, alışveriş merkezi ve ibadethane gibi gereksiniminiz olacak her şey düşünüldü. Taşoluk İnci Villaları size kentten uzaklaşmadan doğa ile iç içe, huzurlu ve güvenli bir yaşam hazırlıyor.


Güvenin ve sağlamlığın yanı sıra konforlu bir yaşam için tüm ayrıntıları yaşama geçiren Taşoluk İnci Villaları son teknoloji, kaliteli malzeme ve Özenli işçilikle çağdaş standartlan her anlamda yakalayıp, güven ve huzurunuz için her aynntı düşünülerek inşa edildi. Doğanın sunduğu güzelliklerle birlikte size Özel havuzunuzun tadını hem kış hem de yazın doyasıya yaşayın.

Biliyoruz çok yoruldunuz?
Bitiyoruz huzurunuzu bulmanıza olanak yok. Kentin gürültüsü, karmaşası, iş yoğunluğu bir an olsun size nefes aldırmıyor. Ama kentten ayrılmak da mümkün değil.

Hayal edin.
Sabah erkenden uyanıyor, kendi bahçenizde kahvaltınızı ediyorsunuz. Çocuklarınız yemyeşil alanlarda, temiz havada oynuyor ve siz trafik stresinden, gürültüden uzak, Doğanın tüm mucizeleri ile iç içe bir güne başlıyorsunuz ama tatilde değilsiniz.
Birazdan işinize gitmek üzere yola çıkacaksınız ve kısa süre sonra iş yerinizde olacaksınız....

Taşoluk İnci Villaları
İstanbul'un depreme en dayanıklı bölgelerinden Taşoluk'ta kent yaşamının olanaklarından uzaklaşmadan sI®ze yepyeni bir yaşam alanı, doğayla içice huzurlu sağlıklı bir yaşam sunuyor.

Yükselen değer Taşoluk...
Yeni yaşamınızda yerinizi belirlerken, hayatınızın yapacaksınız.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yapan Firma: Cemtaş İnşaat
Proje Telefonu:
Web Sitesi :
Tıkla Mail Gönder:
24-04-2009
Bu haber toplam 19101 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?