En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 17:23
Yataş İcra Kurulu Başkanlığına Serdar Kitapçı Atandı

Yataş İcra Kurulu Başkanlığına Serdar Kitapçı Atandı

Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi ve Ticaret A.Ş. İcra Kurulu başkanlığına Serdar Kitapçı atandı.

Yataş'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayımlanan özel durum açıklamasında, Şirket Yönetim Kurulu'nun Yavuz Altop başkanlığında toplandığı ve bugünden itibaren geçerli olmak üzere Serdar Kitapçı'nın İcra Kurulu başkanlığına getirilmesinin kararlaştırıldığı belirtildi.

Açıklamada, yönetim kurulu toplantısında, katılan üyelerin oy birliğiyle Fevzi Menteş'in Genel Müdür ve İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak, Özkan Zere'nin Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmak üzere atanmalarına karar verildiği kaydedildi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yataş Treni Yola Çıkıyor


Yataş Perakende Treni 7 ili ziyaret edecek.

 

Bu yılın en büyük perakende etkinliği olan Perakende Treni, 7 Eylül'de yola çıkıyor. YATAŞ'ın kendine ait bir vagonla sponsor olarak yer alacağı tren, 24 gün boyunca 7 ili dolaşacak, 2 bin 978 kilometre yol kat edecek. Perakende Treni, Türkiye'nin çok sevdiği markaları tüketicilerin ve perakendecilerin ayağına götürecek. 
 
Perakende Treni, Eskişehir, Konya, Adana, Gaziantep, Kayseri ve Ankara'ya uğrayacak ve bu illerde çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek. YATAŞ ise kendi aktivite vagonunda gerçekleştireceği birçok etkinlikle tüketiciler ve perakende dünyasına keyifli deneyimler yaşatacak. Vagona kurduğu özel sistem ile isteyenlere uyku sağlığında çığır açan Sleep to Live uyku rengi ölçümlemesi yapacak. 
 
YATAŞ vagonda ayrıca uyku sağlığı konusunda geliştirdiği Türkiye'de ilk ve tek özel hava kanalları teknolojisi ile üretilen Body Balance'ı da ziyaretçilere sunacak. Özel bebek yataklarını ve Puffy serisine ait birbirinden renkli ve kaliteli ev tekstil ürünleri ile yastık ve yorganlarını da sergileyecek. 
 
Ziyaretçilere çeşitli hediyeler de hazırlayan YATAŞ'ın tüm etkinlikleri, konusunda uzman YATAŞ yetkilileri tarafından gerçekleştirilecek. 
YATAŞ, 21 Eylül'de trenin duraklarından biri olan Kayseri'de perakende dünyasına yön verecek "Yenilikler, Fırsatlar ve Şifreleri" isimli bir konferansa da ev sahipliği yapacak. Kayseri Hilton Otel'de yapılacak olan konferansın ana sponsoru YATAŞ, sunumlarıyla da dinleyicilere hem sektör hem de markalaşma konusunda yenilikçi bilgiler aktaracak.
03-03-2011
Bu haber toplam 8658 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?