En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 17.03.2018 08:10
Yağmur M1 Gaziantep AVM'yi Engelledi

Yağmur M1 Gaziantep AVM'yi Engelledi

Mangallarda pişirilmek üzere hazırlanan 3.5 ton etle hazırlanan 30 bin şiş kebapla 30 bin ekmek ve salatanın bir bölümünü Çocuk Esirgeme Kurumu ile huzurevine gönderirken, bir bölümü de halka dağıtıldı.
Bu sırada izdiham yaşandı.

Milliyet Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler Mangal rekoru izdihama dönüştü Gaziantep'te bir alışveriş merkezi dünyanın en uzun mangalı rekorunu kırmayı hedeflerken izdiham rekoru kırdı. Filipinliler'in 3 bin 803 metre uzunluğundaki dünyanın en uzun mangalı rekorunu, yaptıkları 6 bin 6 metre mangalla kırmayı hedefleyen alışveriş merkezinin düzenlediği program, yağmur nedeniyle ertelenince dağıtılan etleri almak isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu. 3 ton etin dünyanın en uzun mangalıyla pişirilip ücretsiz dağıtılacağı haberini duyarak alışveriş merkezine akın eden vatandaşlar bölgede trafiği felç ederken, polis geniş güvenlik önlemi aldı. Hazırlanan 3 ton et yağmur nedeniyle pişirilmeden şişleriyle birlikte vatandaşlara dağıtılmak istenince binlerce kişi etlerden almak için birbirini ezdi.

Adsız GÜNEBAKAN-Sabah
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Gaziantep Şehitkamil'de Mahalle Konseptli Konutlar İnşa Ediyor


TOKİ, Gaziantep'in Şehitkamil ilçesinde hayata geçirmekte olduğu toplu konut uygulamasının dördüncü etabında mahalle konseptli 439 konut hayata geçirecek..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın Gaziantep'in Şehitkâmil İlçesi'nde yürüttüğü proje kapsamında inşa edilmekte olan 439 konutluk 4. etabın ihalesi 13 Aralık 2016 Salı günü gerçekleştirilirken  ihale kapsamında mescit, ticaret merkezi ile altyapı ve çevre düzenleme işi de yer aldı.
 
TOKİ'nin en büyük konut üretim alanlarından biri olan Gaziantep'te mahalle konsepti ile hayata geçirilen projelerde çarşılar, meydanlar, parklar, peyzajı ve sosyal donatıların yer aldığı nitelikli sosyal çevre imkânı sunulan modern yaşam alanları oluşturuluyor.
 
TOKİ tarafından Gaziantep için kurgulanan modelde ise  "geleneksel şehir dokusu" baz alınarak cami, zemin katlarda manav, kasap, bakkal gibi esnafın hizmet vereceği, geleneksel sokak yaşamından esinlenilen  alışveriş mekanları bulunuyor.
 
13-03-2010
Bu haber toplam 6483 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?